• Merhaba Ziyaretçi.
    "EYLÜL AYI" temalı fotoğraf yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...
Kaynak ikonu

You Are Your Own Gym -


You Are Your Own Gym


aznXXSiPJlfCyesCn5wxxFHVfwHx0uYpXsP64NL2GjJPIxg8STtdiadTamLILppOp4k=h310
yJ3_sev26iBxBtmCLqEEJjlGaPBWRmHuKrhApGdqEwZ_WKFxOFTeTZlSjv0DH29qgT-3=h310Son olarak, vücut ağırlığı egzersizleri İncil avucunuzun tutulabilir!
Mark Lauren en çok satan kitap dayanarak, bu app vücut ağırlığı egzersizleri toplumun leanest, en güçlü, en güvenli insanı yaratmak için kullanılmıştır. ABD Özel Operasyonlar en seçkin seviyelerinin aşırı talepleri için yaklaşık bin asker hazırlarken Mark on yıldır yaptığı program geliştirdi.

200'den fazla farklı vücut ağırlığı egzersizleri başvurmak için bu cep arkadaşı kullanın!

Egzersiz baharat ihtiyacınız var? Mark Lauren kanıtlanmış eğitim teknikleri Tabatas, Süpersetler, STAPPERS, Aralık Kümeler ve merdivenler için zamanlayıcı şeklinde sizin için şimdi mevcuttur. Mark Lauren egzersiz boyunca size rehberlik edelim ve tam olarak ne zaman egzersiz ve ne zaman dinlenmek için size. Az 30 dakika bir gün ile şekil alın!

App 200'ün üzerinde farklı vücut ağırlığı egzersizleri kapsamlı bir fotoğraf kütüphanesi ile yükler. Google'dan FREE 'YAYOG video Pack' uygulamasını yükleyerek her egzersiz gösteren Mark yüksek kaliteli video erişebilirsiniz oynayın. Video egzersiz olarak size form tutmak yardımcı olmak için egzersiz sırasında oynuyor.

Bu uygulama aynı zamanda (ayrı satın almak için kullanılabilir) Google Play'de uygulamalar 'Mark Lauren'in DVD' serisi tam bir video egzersiz erişim sağlamak için entegre. ısınma ve soğumasını videolar zamanlı setleri ve merdivenleri paketleri üç farklı zorluk seviyesi (Acemi, Orta ve İleri) ayrı alışverişlerde olarak mevcuttur, ÜCRETSİZ, devreler için kullanılabilir.

** ** İZİNLER

Uygulamaya uygulaması bu sürümünde değerlendirilmesi için kullanılabilir yeni ses tanıma özelliği için mikrofon ve ses kaydı izin gerektirir. Sesli komutları (daha yüksek, daha düşük) yerine ekrandaki düğmelere basarak daha azalma temsilcileri artırmak ve kullanarak değişken seti merdivenler çalıştırmayı seçebilirsiniz.

** ** İZİNLER

Google + 'YAYOG Android App Beta' topluluğu aracılığıyla Android için YAYOG app gelişimi ile güncel tutabilirsiniz. Orada da Google Play üzerinden cihazınıza otomatik olarak en son beta test sürümünü almak için beta test programına kayıt olabilirsiniz.
Gönderen
neco77
İndirilme
62
Gösterim
544
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 star(s) 0 oy
Top