Kaynak ikonu

Yes Yerine Orrayt Demek Caiz midir Hocam? -

“Yes yerine orrayt demek caiz midir” tablet 1 mg (tansiyon düşürücü, gülümsetmeli Metin Uca konsantresi)

Formülü: Her bir “yes yerine orrayt demek caiz midir?” Türkiye halleri tableti, bir nebze eleştiri, bir çimdik hiciv, bir hayli politik güldürüden oluşur. Üründe domuz yağı, yalar madde ve yapay tatlandırıcı yoktur. Domuzlar üzerinde etkin olamayan gülmece ağırlıklı konsantredir.

Endikasyonları kullanıldığı yerler: Sol vertüküler yapılanmada ve sol duruşta ilgili bozukluklarda. Hızla bölünen sosyal demokrat unsurları bir araya toplamada. Aklın kullanımı ve yüzün gülmesinde etkendir. Espri seviyesini normal düzeye çekerek gülmece duygusuyla rahatlama sağlar. İktidarın yaptıklarına katlanma gücü verir. Belirlenen yan etki yoktur gebe ve emzirmeli kadınlarda, 14 yaşından büyük çocuklarda rahatlıkla kullanılabilir. Ekonomik güçlükler nedeniyle arkadaş sırtından ya da çalınarak okuma girişimlerinin sonuçları test aşamasındadır.

Saklama koşulları: Oda ısısına da dış ortamlara da kolaylıkla uyum sağlar. Lütfen çalkalamayınız. Sağdan sola doğru geriden okumak isteyenler için geriden takdim şekli yoktur ve aranmamalıdır... Nobele aday değildir. Helaldir.

Metin Uca

Boyut: 2.6 MB
Tür: *.pdf
Gönderen
cırcırböcee
İndirilme
22
Gösterim
402
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 star(s) 0 oy
Top