Kaynak ikonu

Puffin Browser Pro -

İndirmek için giriş yapınız
Puffin Web Tarayıcı kötü hızlı mobil Flaş Browser. Kullanıcıların Puffin kullanarak heyecanını yaşamaya kez düzenli Mobil İnternet sadece işkence gibi hissediyor. Puffin Artı ailesinin prim sürümüdür.

Q0Fo7vCMCvNgzkFVBZlyTzPzxAUUrgoZmrVJ_LtndlvS-Lt0ZU2dsrXw71m-mOsdLoQ=h310


Wicked Hızlı : Puffin bulut sunucularına kaynak sınırlı cihazlardan iş yükünü kaydırarak mobil tarama hızlandırır ve kaynak gerektiren web sayfaları için telefonlar veya tabletler üzerine süper hızlı çalıştırabilirsiniz.


Bulut Koruma : Puffin sunucuya Puffin app tüm trafik, yakındaki korsanlara karşı bir koruma şifrelenir. O değil güvenli de tüm en tarayıcılar için, Puffin yoluyla kamu güvenli olmayan WiFi kullanımı güvenlidir.

Son Flaş : Biz bulut sunucuları iyileştirilmesi tutmak ve bulut üzerinde Flash player son sürümünü (18.0) sağlar.

bant genişliğini kaydet : Puffin cihazınıza web veri iletimi için özel sıkıştırma algoritması kullanır ve düzenli web tarama üzerinde bant genişliği% 90 kadar tasarruf edebilirsiniz. (Flash içeriğini veya video akışı normal kullanım daha fazla bant genişliği gerektirir unutulmamalıdır lütfen.)

Özellikler:
☆ İnanılmaz sayfa yükleme ve render hızı
☆ Adobe Flash desteği (ayrıca Android üzerinde çalışır 4.4+)
☆ İndir (dosya başına 1G kadar) bulut
Flaş videolar ve oyunlar için ☆ Tiyatro modu
☆ Sanal trackpad ve gamepad
☆ Add-on fonksiyonları (Pocket, Evernote, Facebook, çevirmen ve daha fazlası)
Araç çubuğu ve kenar çubuğu için ☆ Renk teması
☆ hızlı JavaScript motoru
☆ tam web deneyimi (masaüstü ve mobil görünümü)
☆ Gizli sekmesi: app tarama faaliyetleri Otomatik temiz


==== ==== Sınırlamalar
* Puffin Web Browser veri merkezleri ABD'de ve bulut sunucuları yalnızca ABD geolocations kamu web siteleri erişebilirsiniz.
* ABD dışındaki kullanıcılar, yerel içerikleri, yerel ilgi özellikle videolar için ABD'den nedeniyle kendi ülkelerinde jeo-sınırlamalara erişilebilir olmayabilir.
* Puffin bazı ülkelerde engellendi (örneğin, Çin, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri) ve (ABD'de örneğin) bazı okullar tarafından.
Gönderen
neco77
İndirilme
2
Gösterim
201
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 star(s) 0 oy
Top