• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...
Kaynak ikonu

Puffin Browser Pro -

Puffin Web Tarayıcı kötü hızlı mobil Flaş Browser. Kullanıcıların Puffin kullanarak heyecanını yaşamaya kez düzenli Mobil İnternet sadece işkence gibi hissediyor. Puffin Artı ailesinin prim sürümüdür.

Q0Fo7vCMCvNgzkFVBZlyTzPzxAUUrgoZmrVJ_LtndlvS-Lt0ZU2dsrXw71m-mOsdLoQ=h310


Wicked Hızlı : Puffin bulut sunucularına kaynak sınırlı cihazlardan iş yükünü kaydırarak mobil tarama hızlandırır ve kaynak gerektiren web sayfaları için telefonlar veya tabletler üzerine süper hızlı çalıştırabilirsiniz.


Bulut Koruma : Puffin sunucuya Puffin app tüm trafik, yakındaki korsanlara karşı bir koruma şifrelenir. O değil güvenli de tüm en tarayıcılar için, Puffin yoluyla kamu güvenli olmayan WiFi kullanımı güvenlidir.

Son Flaş : Biz bulut sunucuları iyileştirilmesi tutmak ve bulut üzerinde Flash player son sürümünü (18.0) sağlar.

bant genişliğini kaydet : Puffin cihazınıza web veri iletimi için özel sıkıştırma algoritması kullanır ve düzenli web tarama üzerinde bant genişliği% 90 kadar tasarruf edebilirsiniz. (Flash içeriğini veya video akışı normal kullanım daha fazla bant genişliği gerektirir unutulmamalıdır lütfen.)

Özellikler:
☆ İnanılmaz sayfa yükleme ve render hızı
☆ Adobe Flash desteği (ayrıca Android üzerinde çalışır 4.4+)
☆ İndir (dosya başına 1G kadar) bulut
Flaş videolar ve oyunlar için ☆ Tiyatro modu
☆ Sanal trackpad ve gamepad
☆ Add-on fonksiyonları (Pocket, Evernote, Facebook, çevirmen ve daha fazlası)
Araç çubuğu ve kenar çubuğu için ☆ Renk teması
☆ hızlı JavaScript motoru
☆ tam web deneyimi (masaüstü ve mobil görünümü)
☆ Gizli sekmesi: app tarama faaliyetleri Otomatik temiz


==== ==== Sınırlamalar
* Puffin Web Browser veri merkezleri ABD'de ve bulut sunucuları yalnızca ABD geolocations kamu web siteleri erişebilirsiniz.
* ABD dışındaki kullanıcılar, yerel içerikleri, yerel ilgi özellikle videolar için ABD'den nedeniyle kendi ülkelerinde jeo-sınırlamalara erişilebilir olmayabilir.
* Puffin bazı ülkelerde engellendi (örneğin, Çin, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri) ve (ABD'de örneğin) bazı okullar tarafından.
Gönderen
neco77
İndirilme
168
Gösterim
438
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 star(s) 0 oy
Top