• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf oylamasi başladı  BURADAN  En güzel Yapay Zeka resmini seçiyoruz
Kaynak ikonu

Pocket Casts -

KItvb_F5fVTvQg3hWNc4idE_QBDjWgu5yDseSbb9fguTbGJGRvMbLEHqAZp-eKCSDA=w300

Biz podcast seviyorum, bu yüzden, tam özellikli, güzel ve kullanımı kolay bir podcast oyuncu yaptı. Biz Google Top Oyna Geliştiren olarak ödül hiçbir yabancı seçilmiş olan sensin, Google Editörler Seçimi oynayın ve Google Materyal Tasarımı Ödülü'nü kazandı. Çoğunlukla olsa da, biz her zaman ilgili ve yorumlarına dayanarak bugüne kadar bizim app tutmak neden olan, size, müşterilerimize seviyorum.

Hala ikna olmadınız? Bizim bazı özellikleri size yol izin verin:

SES ETKİLERİ: Her zaman daha fazla podcast oynarken hayal, ama zaman yok? Dinamik podcast hızlandırmak için sessizlik kaldırma özelliğini kullanın. Podcasters Çok alçak sesle konuşuyor? Onlara (ses) destek ver!

OTO İNDİR: istediğiniz herhangi bir podcast Seçim uyurken otomatik indirmek için ayarlayın. Bu konularda zaman için cep verileri kaydetmek.

UP İLERİ: Hızla yanındaki geliyor ne görmek ve beğeninize bölüm-düzenlemek yeniden.

SYNC & YEDEK: senin abonelikleri, oynatma ve Android ve iOS cihazlar arasında filtreleri ve yedekleme buluta veri senkronize edin. Artık tuvalete telefonunuzu bırakın ve podcast kaybetmek değil. Sizi cesaret.

FİLTRELER: Her unplayed, indirilen podcast listesini ister misiniz? Tam burada. Nasıl henüz indirilmemiş olan video bölümleri listesi hakkında? Kolaydır. Özel kategorilere göre gösterileri sıralama? Bitti.

Chromecast: tek dokunuşla düz TV'nize bölüm Cast.

DEPOLAMA: senin bölüm depolama konumu ayarlayın ve kaç saklamak istediğiniz bir podcast bölüm. Gerisini biz temizlemek gerekir. Haber modu aramızda çağdaşları için ekledi.

DEĞİŞKEN HIZ: 3.0 x için 0.5x tüm yol ses Play hiçbir tehlikeli eklentileri, hiçbir yaygara, sadece saf saf hız indirmek için.

MALZEME TASARIMI: podcast uygulaması her zaman güncel ve modern kadar hissediyor böylece gün (ve hatta bazen gece) çalışır. Vaat edilmiş topraklara gel: nerede ince animasyonlar, canlı renkler ve en sonunda iyi tasarlanmış bir uygulama buluşuyor.

VİDEO & MÜZİK: Cep Kastlari Eğer hareket halindeyken için tekrar ses, video podcast geçiş ve olanak sağlar.

KONTROL: Widget, bildirim merkezi, kilit ekranında, özel atlamak aralıklarla kulaklık, Bluetooth, Android Wear ve hatta Çakıl sizin podcast kontrol edin.

UYKU ZAMANLAYICISI: En sevdiğiniz sıkıcı podcast uyuyakalın.

TEMALAR: Koyu ve açık temalar, konumunuzu ve ruh halinize uygun.

REFRESH: Anında diğer uygulamalar önce tüm podcast yenilemek bile 1 yapmak için bir şans var! Telefonunuz zorunda değildir bu yüzden Sunucumuz, podcast izler.

OPML: İthalat veya bizim app kolayca abonelikleri ihracat.

TABLET DESTEK: Bu telefonları ve tabletleri hem de desteği ile, eşit fırsat app.

PAYLAŞIM: bölüm favori podcast, bölüm ve pozisyonları paylaşın. Paylaşmak önemsemektir.

KEŞFEDİN: Şu anda podcast, ağlar ve çok daha fazlası trend, küratörlüğünü özellikli podcast ile büyük yeni içerik bulun.

DESTEK: E-posta, Twitter, Facebook ve Google+ aracılığıyla sağlanmıştır. Heck, biz bazen merhaba demek Reddit oturum bile. Biz de küçük bir bilenden tercih edenler için bir sallanan Kullanıcı Kılavuzu'na var.

Daha birçok güçlü vardır, yalındır özellikleri Pocket senin Kastlari yapmanıza yardımcı ve merak ediyorduk durumda, burada Cep Kastlari var ETMEZ budur: reklamlar, bölüm sınırlarını, saldırgan denemeler, özellik kabartmak veya eklentileri.​
Gönderen
neco77
İndirilme
122
Gösterim
382
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 star(s) 0 oy
Top