• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...
Kaynak ikonu

Perfeckt 365 Gesichts-Make-Up Premium -


Açıklama
en iyi ücretsiz sanal makyaj ve fotoğraf düzenleme uygulaması, dönem. Senin selfies bir model gibi bak!

★ ABC News görüldüğü gibi, New York Times, Allure, allyou ve SELF
★ fazla 55 milyon kullanıcı ve sayma!
★ CES en Yenilikler Tasarım ve Mühendislik Ödülü
lvPlTAf.jpg


201juWx.jpg


jYcGVU5.jpg


RMFQa7n.jpg


Dünyanın en zeki, en kolay kullanımlı sanal makyaj uygulaması ile akıllı telefonunuzdaki portre rötuş. Perfect365, dergi-layık güzellik portreler için one-stop shop ile selfies ve güzellik portrelerde aydınlık ve kusursuz görünüyor.

Sadece bir dokunun, sevdiğiniz ünlüler ve en sıcak güzellik trendleri esinlenerek moda önceden ayarlanmış makyaj şablonları onlarca deneyin, ya da eğlenceli tüm kendi var kendine özgü bir tarzı özelleştirme olabilir. Eğer cildi yumuşatır izin araçları ile bir model cilt alın, lekeleri, göz altı halkaları, bembeyaz dişler ve çok daha fazlası silmek sürgün. Hatta, her etkinin yoğunluğunu, yani kimse kontrol edebilirsiniz ama sen her zamankinden daha iyi bakmak neden bilmek zorunda.

Anahtar özellikler

★ KOLAY PORTRELERİ ENHANCE
-Daha Fazla 20 güçlü güzellik araçları deli gibi özelleştirmek izin!
-Banish Lekeleri
Göz altı halkalarını -erase
-Brighten Cilt ve gözler
-Soften Cilt
-Whiten Diş
-Değişim Göz rengi
Biçim arayışları kaşları
Göz farı, ruj ve allık yeni tonları üzerinde dene
Kirpik ve eyeliner farklı türlerde dene
-Contour Yüzü
Yeni saç üzerinde -Dene


★ SİZİN Yüz güzelleştirme - ANYTIME, HER YERDE
Kötü cilt veya makyaj günleri stres zorunda kalmazsınız Perfect365, hızlı ve doğal görünümlü rötuşlar için idealdir. Hepimiz onları var!

★ BU KADAR MAKYAJ STİLLERİ ... BU KADAR !!!
Güneş kırmızı halı klas için, canlı ve baş dönmesidir için, öptü ve parlayan kadar, nemli ve doğal aralığı önceden ayarlanmış Hotstyle makyaj şablonları bizim güzel galerisine göz atın.

BİR TAP IN ★ SORUNSUZ-ÜCRETSİZ Hotness
Senin Hotstyle seçin. Bir dokunun uygulayın. Bu kadar kolay.

★ DOĞRU VE GERÇEKÇİ
Perfect365 otomatik ve doğru gözler, burun, ağız ve bölgelerinde kilit yüz noktaları ile birlikte, fotoğrafta yüzü tespit son teknoloji kullanmaktadır. Hatta mükemmel fotoğraf düzenleme için kilit noktaları kendiniz ayarlayabilirsiniz!

★ LOVE IT. IT KAYDET. IT KAPALI GÖSTER.
Kamera rulo için gelişmiş fotoğraf kaydetmek ya da Facebook, Twitter, Instagram üzerinden arkadaşlarınızla inanılmaz sonuçlarını paylaşmak. Ayrıca görünüyor Oranı arkadaşlarınızı sorabilirsiniz!

bizim kullanıcıların Perfect365 için topuklar üzerinde kafa neden Bkz

"Ben hiç değerlendirmeden yazmak asla. Bu uygulama ile aşık kesinlikle değilim ama ben bu uygulama için vardı. Tüm arkadaşlarıma var onu ve takıntılı hepsi! Ben asla makyaj giyiyorum hahah ben bu app etrafında oldu dilek Benim garip lise fazı! MUHTEŞEM APP, kesin olmalıdır! "

"Fotoğraflar için en iyi uygulama. Ben saatlerce bir makyaj sanatçısı olan bir sandalyede oturdu gibi görünmesi hiçbir makyaj ile ve saniyeler içinde bir pic alabilir! Love it!"

"Sadece müthiş A +++ - Aşk bu uygulaması ile oynarken İnanılmaz !!! Sen allık, kirpiklerini vb oh ekleyin, diş beyazlatmak, göz makyajı ekleyin, kendinizi daha genç görünmesini sağlayabilirsiniz ve yüzünüzü daha ince yapabilirsiniz A +++.."

"Teşekkürler Ben genç görünmek için bütün iş fotoğrafları-up dokundun! Ve sen gözlerini iyi vb nasıl göründüğüne bakmak için makyaj farklı görünüyor deneyebilirsiniz !!! Ben çok şey öğrendim ..."

"Son derece iyi - tüm arasında en doğal etki uygulamalar oluşturan"

makyaj sihirli arkasındaki yapımcıları Hakkında

ArcSoft, Inc. Web SitePerfect365 - Tek-Tap makyaj Destek


Boyut: 44.3 MB​
Gönderen
neco77
İndirilme
104
Gösterim
358
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 star(s) 0 oy
Top