• Merhaba Ziyaretçi.
    "Evden Kareler" konulu fotoğraf yarışması başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...
Kaynak ikonu

NextSong Pro - Notifications -

İndirmek için giriş yapınız


Sadece başladı ne şarkı bilmek ister misiniz? Bir sonraki şarkıya, ancak mevcut ekran çıkmadan atlamak ister misiniz? Eğer müzik dinlemek ve yeni bir şarkı cihazınızda oynarken başladığında nextSong Pro teke bildirim ile sizi uyarır. Sen şarkı ve sanatçı adı, yanı sıra bildirim albüm sanat görebilirsiniz. Bir sonraki veya önceki şarkı atlamak ve duraklatma ve müzik çalabilirsiniz. Ayrıca bildirim sabitleyebilirsiniz, böylece yüzen müzik Widget olur!
Pro sürümü ekler:
NextSong bildirimlerin • müzik kontrolleri
• Eğer müzik bildirimleri istemiyorum uygulamaları dışlamak için yeteneği. Not: Bu uygulama hala beta. Bir derece ayrılmadan önce herhangi bir hata rapor edin. Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi:
Bu yazılım uygulaması ("app") 'olarak-"da dahil olmak üzere herhangi bir açık veya zımni garanti olmadan, sağlanan, ancak belirli bir amaç için uygunluk ile ilgili zımni garantiler, bunlarla sınırlı değildir. app kalitesi ve performansı ile ilgili tüm risk sizlerle. Hiçbir durumda yazar, bu app kullanımından kaynaklanan herhangi bir hasar veya yaralanmalar için sorumlu tutulacaktır. Uygulamaya kusurlu çıkması halinde, gerekli tüm servis, onarım veya düzeltme maliyetini üstlenecek.
Gönderen
neco77
İndirilme
0
Gösterim
112
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 star(s) 0 oy
Top