• Merhaba Ziyaretçi.
    "İlkbahar ve Doğa"
    konulu resimler yarışıyor. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizleri de bu yarışmada oy kullanmaya davet ediyoruz...
Kaynak ikonu

Instantbird ile Chat 1.5

İndirmek için giriş yapınız
İnternette tonlarca bulunmasına rağmen, chat uygulamalarının birden fazla anında mesajlaşma servisini desteklemiyor olması aslında büyük bir problem haline geliyor. Meebo ve buna benzer uygulama dışında diğer hiçbiri desteklemiyor. Ücretsiz, açık kodlu bir yazılım olan Instantbird, firefox tarayıcı için ne yapıyorsa, chat içinde onu yapmayı hedefliyor. Firefox ve Thunderbird programlarını yaratmak için kullanılan araçların aynısı kullanılarak hazırlanan Instantbird, ile anında mesajlaşmanın kişiselleştirilmesi, firefox a bir eklenti yüklemek kadar kolay olmaktadır.
Instantbird şimdi hemen hemen her anında mesajlaşma ağına bağlanabiliyor ve bölümlendirilmiş chat ortamı oluşturabiliyor. Bunun yanında uygulama gerçekten ses getireceğe benziyor ve yeni gelecek olan özellikleri ise heyecan verici...Herhangi bir chat uygulamasından beklediğiniz durum bildirimleri, kontak yönetimi ve im mesajları gibi temel özelliklerin yanında Instantbird size video ve ses desteği de sunmakta. Heyecan verici olan ise firefox'u bu kadar iyi bir browser yapan, geliştiren yaratıcı topluluktan çıkyor olması böylece Instantbird, ondan ne istiyorsanız onu vermesi için basitçe kişiselleştirilebilinir hale geliyor. Instantbird, ücretsiz windows, mac ve linux ile uyumludur. Programa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
Gönderen
sherry
İndirilme
0
Gösterim
243
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 star(s) 0 oy

sherry: diğer kaynakları

Top