Kaynak ikonu

Google SketchUp 6 - 3B Modelleme Programı *

Google 3B veya 3D ile afede edilen 3 boyutlu modeller oluşturmak için SketchUp adlı bir ürününü daha duyurdu...

Google SketchUp 3B modeller oluşturmak, bu modelleri paylaşmak ve sunmak için kullanabileceğiniz bir yazılımdır. İster evinize ekleyeceğiniz yeni bir bölüm tasarlamak isteyin, ister Google Earth için model oluşturmak veya öğrencilerinize geometri öğretmek isteyin, fikirlerinizi 3B olarak görmek için SketchUp uygulamasını kullanabilirsiniz. İşiniz bittiğinde de, yaptığınız modelin bir görüntüsünü dışarı aktarabilir, film yapabilir veya bir görünümünü yazdırabilirsiniz.

Programı buradan indiriniz...


SketchUp uygulamasında modelleme yapmaya bir günden daha kısa bir sürede başlayın.

Nasıl çalıştığını anlayamazsanız en güçlü araç bile işe yaramaz olur. Çoğu kullanıcı SketchUp uygulamasına birkaç saat içinde alışır.

Hayal edebildiğiniz herhangi bir şeyi modellemek için SketchUp uygulamasını kullanın.

Bina tasarlayın. Evinizdeki mobilyaları yeniden düzenleyin. İşinizi modelleyin ve Google Earth'e koyun. SketchUp uygulamasını 3B olarak düşünmenizi ve iletişim sağlamanızı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Bunu nasıl kullanacağınıza karar vermek tümüyle size kalmıştır. Google 3B Atölyesi sitesine bir göz atarak diğer kullanıcıların ne modellediğini görebilirsiniz.

Sezgisel bir şekilde çalışın.

Koordinatları girmenizi istemek yerine SketchUp uygulamasında nerede olduğunuzu ve ne yaptığınızı izlemenize yardımcı olan renklerin, çizgilerin ve metin ipuçlarının gelişmiş bir kılavuz sistemi vardır. Aynı gerçek hayatta kullandığınız araçlar gibi SketchUp'ın az sayıdaki araçlarının her biri birden çok iş yapar. Bu da, uygulamanın kolayca öğrenilmesini, kolayca kullanılmasını ve (en önemlisi) nasıl kullanıldığının unutulmamasını sağlar.
Gönderen
YoRuMSuZ
İndirilme
138
Gösterim
482
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 star(s) 0 oy

YoRuMSuZ: diğer kaynakları

Top