• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...
Kaynak ikonu

Cep Telefonlarınız İçin Konuşan Kedi Programı | Talking Tom Cat -

Cep Telefonlarınız İçin Konuşan Kedi Eğlence Programı | Talking Tom Cat

Bir kedi düşünün, sizin her söylediğinizi can kulağıyla dinliyor ve kendi ses tonunda tekrarlıyor. Hangi tonda, hangi ses eşiğinde söylerseniz aynı yönde terkarlayabilen bir kedi gerçekte var olmayabilir ancak Talking Tom Cat bünyesinde mevcut.Talking Tom Cat isimli bu eğlenceli uygulama ile hangi yaşta olursanız olun keyifli vakit geçirebilirsiniz. Gerçekleşen tekrarlamaları kaydedebilir ve çeşitli sosyal medyaaraçları üzerinden paylaşabilirsiniz.Symbian^3 cep telefonlarınızda kullanabilirsiniz. Talking Tom Cat (Cep Telefonlarınız İçin Konuşan Kedi Eğlence Programı)

Talking Tom Cat (Cep Telefonlarınız İçin Konuşan Kedi Eğlence Programı)
Talking Tom Cat uygulamasında yer alan Tom isimli kediyi okşayabilir ve hırlamasını dinleyebilirsiniz. Bununla birlikte kendisine hafif tokatlar atıp, onu kızdırmaya çalışmak da mümkün. Ancak tüm bunların ardından bırakın kızmayı daha sevimli bir halde karşınıza çıkabilir.

Oldukça basit ve çocuksu görünse de Talking Tom Cat şu sıralar mobil dünyanın en çok indirilen uygulamaları arasında yer alıyor.
Gönderen
irfan7563
İndirilme
97
Gösterim
359
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 star(s) 0 oy
Top