• Merhaba Ziyaretçi.
  "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

robotik kodlama

 1. YoRuMSuZ

  Robotik Kodlama Gece ve Şehir - Kare Karalama

  Robotik kodlama çalışmalarında kullanabileceğiniz kare karalama etkinliği. Gece ve şehir temalı bu çalışma ile öğrencilerinizin eğlenirken öğrenmesine katkıda bulunabilirsiniz. Etkinlik için isterseniz alttaki resmin, isterseniz PDF dokümanının detaylı yazıcı çıktısını alabilirsiniz.
 2. YoRuMSuZ

  Robotik Kodlama Kedicik - Kare Karalama

  Robotik kodlama çalışmaları için kullanabileceğiniz eğlenceli kare karalama etkinliği. Ortaya sevimli bir kedicik çıkacak. İsterseniz PDF olarak indirip yazıcı çıktısı alabilir, isterseniz alttaki resmin yazıcı çıktısını alabilirsiniz.
 3. YoRuMSuZ

  Robotik Kodlama Yeni Yıl (Yılbaşı) Ağacı - Kare Karalama

  Robotik kodlama etkinliklerinde kullanılabilecek yılbaşı ağacı boyama etkinliği. Kare karalama şeklinde ilk sayfanın yazıcı çıktısını öğrencilerinize verebilirsiniz.
 4. YoRuMSuZ

  Robotik Kodlama Kadın - Kare Karalama

  Robotik kodlama çalışmalarında kullanılabilecek kadın karalama etkinliği. Çalışmalar için ilk sayfanın çıktısı alınabilir. Öğrencinin tercihine göre tek renk ve seçilen istenilen renk boyanabilir.
 5. YoRuMSuZ

  Robotik Kodlama Manzara Boyama

  Robotik kodlama çalışması şeklinde eğlenceli manzara boyama çalışması. Öğrencilere sonucu göstermeden ilk sayfanın yazıcı çıktısını alıp verebilirsiniz. Çıktı örneklerini aşağıdaki resimlere tıklayarak görebilirsiniz.
 6. YoRuMSuZ

  Robotik Kodlama Yılbaşı (Yeni Yıl) - Boyama Etkinliği

  Robotik kodlama çalışmaları kapsamında Yılbaşı (Yeni Yıl) boyama çalışması.
 7. YoRuMSuZ

  Robotik Kodlama Yunus Emre boyama çalışması

  Robotik kodlama amaçlı kullanabileceğiniz Yunus Emre konulu boyama çalışması. Öğrencilerin numaraları alanları boyamaları sonucu şekil ortaya çıkarılır. Dosya PDF formatındadır.
 8. YoRuMSuZ

  Robotik Kodlama eTwinning Robotik Kodlama Etkinliği - İngilizce

  e-Twinning Let's Code Together projesini kapsamında çalışmalar için kullanabileceğiniz örnek kodlama çalışmasıdır. PDF dokümanındaki 1. sayfayı yazdırıp öğrencilere dağıtabilirsiniz. 2. sayfa çıktı resmidir. Boyama etkinliği sonunda görünüm...
 9. YoRuMSuZ

  Robotik Kodlama Boyama Etkinliği - Bisiklet boyama

  Kare karalama ile bisiklet oluşturma etkinliği. Amaç bu çalışma ile robotik kodlama faaliyeti de yapmaktır. Çocuklar hem eğlenip hem de dikkat, odaklanma becerilerini arttırırlar. Not: Çalışmalar için sonuç alanının gösterilmeyip, üretilen şekli çalışma sonucunda kendilerinin görmesi çok daha...
 10. Test

  Robotik Kodlama Penguen Boyama - Robotik Kodlama

  Belirtilen numaralara göre boyama ile resim ortaya çıkarılır. Robotik kodlama çalışmalarında kullanabilirsiniz. Önemli notlar: Öğrencilere ortaya çıkacak nesneyi söylemeden boyama yaptırınız. Merak duygusu çalışmaların daha özenli ve dikkatli yapılmasını sağlar.
 11. Test

  Robotik Kodlama Kızaklı Geyik ve Noel Baba Boyama Etkinliği

  Yeni yıl ve kış mevsimine de uygun olan bu boyama etkinliği ile tobotik kodlama becerilerinin gelişmesi sağlanabilir. Önemli notlar: Öğrencilere ortaya çıkacak nesneyi söylemeden boyama yaptırınız. Merak duygusu çalışmaların daha özenli ve dikkatli yapılmasını sağlar.
 12. Test

  Robotik Kodlama Kardan Adam Boyama Etkinliği

  Renklere göre kareleri boyayarak kardan adam yapma etkinliğidir. Aynı zamanda robotik kodlama amaçlı kullanılabilir. Önemli notlar: Öğrencilere ortaya çıkacak nesneyi söylemeden boyama yaptırınız. Merak duygusu çalışmaların daha özenli ve dikkatli yapılmasını sağlar.
 13. Test

  Robotik Kodlama Boyama Etkinliği - Köpek Boyama 2

  Öğrencilerin eğlenerek yapabilecekleri köpek boyama etkinliğidir. Robotik kodlama çalışmalarında kullanılabilir. Önemli notlar: Öğrencilere ortaya çıkacak nesneyi söylemeden boyama yaptırınız. Merak duygusu çalışmaların daha özenli ve dikkatli yapılmasını sağlar.
 14. Test

  Robotik Kodlama Boyama Etkinliği - Tavşan boyama

  Öğrencilerin eğlenerek yapabilecekleri, aynı zamanda robotik kodlama çalışmalarında kullanılabilecek tavşan boyama etkinliği. Kare karalama şeklindedir. Önemli notlar: Öğrencilere ortaya çıkacak nesneyi söylemeden boyama yaptırınız. Merak duygusu çalışmaların daha özenli ve dikkatli...
 15. Test

  Robotik Kodlama Boyama Etkinliği - Unicorn

  Boyama etkinliği kare karalama metodu ile hazırlanmış olup robotik kodlama çalışmalarında kullanılabilir. Önemli notlar: Öğrencilere ortaya çıkacak nesneyi söylemeden boyama yaptırınız. Merak duygusu çalışmaların daha özenli ve dikkatli yapılmasını sağlar.
 16. Test

  Robotik Kodlama Boyama Etkinliği - Ev Boyama

  Kare karalama şeklinde düzenlenmiş boyama etkinliğidir. Robotik kodlama amaçlı kullanabilirsiniz. Önemli notlar: Öğrencilere ortaya çıkacak nesneyi söylemeden boyama yaptırınız. Merak duygusu çalışmaların daha özenli ve dikkatli yapılmasını sağlar.
 17. Test

  Robotik Kodlama Boyama Etkinliği - Kedi Boyama

  Karelere bölünmüş halde kedi boyama (robotik kodlama) etkinliğidir. Öğrencilerin ortaya çıkacak olan resmi merak etmeleri hem dikkat hem de robotik kodlama yeteneklerini arttıracaktır. Önemli notlar: Öğrencilere ortaya çıkacak nesneyi söylemeden boyama yaptırınız. Merak duygusu çalışmaların...
 18. Test

  Robotik Kodlama Boyama Etkinliği - Köpek boyama

  Köpek boyama etkinliği. Amaç bu çalışma ile robotik kodlama faaliyeti de yapmaktır. Çocuklar hem eğlenip hem de dikkat, odaklanma becerilerini arttırırlar. Not: Çalışmalar için sonuç alanının gösterilmeyip, üretilen şekli çalışma sonucunda kendilerinin görmesi çok daha etkili sonuçlar ve merak...
 19. Test

  Robotik Kodlama Boyama Etkinliği - Kapl şekli, robotik kodlama

  Öğrencilerinizi / çocuklarınızı kare karalama şeklinde yapacakları boyama etkinliği ile düşünme, odaklanma becerilerini arttırabilirsiniz. Bu tür boyama etkinlikleri robotik kodlama amacıyla da yoğun şekilde kullanılmaktadır. Not: Çalışmalar için sonuç alanının gösterilmeyip, üretilen şekli...
 20. Test

  Robotik Kodlama Yılbaşı Boyama Etkinliği - Robotik Kodlama

  Yılbaşı yaklaşırken bu robotik kodlama - yılbaşı boyama etkinliği ile öğrencileriniz / çocuklarınız eğlenerek kendilerini geliştirmenin keyfini yaşayacaklar.
Top