boyama etkinliği

 1. YoRuMSuZ

  Boyama Etkinliği - Bisiklet boyama *

  Kare karalama ile bisiklet oluşturma etkinliği. Amaç bu çalışma ile robotik kodlama faaliyeti de yapmaktır. Çocuklar hem eğlenip hem de dikkat, odaklanma becerilerini arttırırlar. Not: Çalışmalar için sonuç alanının gösterilmeyip, üretilen şekli çalışma sonucunda kendilerinin görmesi çok daha...
 2. Test

  Penguen Boyama - Robotik Kodlama *

  Belirtilen numaralara göre boyama ile resim ortaya çıkarılır. Robotik kodlama çalışmalarında kullanabilirsiniz. Önemli notlar: Öğrencilere ortaya çıkacak nesneyi söylemeden boyama yaptırınız. Merak duygusu çalışmaların daha özenli ve dikkatli yapılmasını sağlar.
 3. Test

  Kızaklı Geyik ve Noel Baba Boyama Etkinliği * *

  Yeni yıl ve kış mevsimine de uygun olan bu boyama etkinliği ile tobotik kodlama becerilerinin gelişmesi sağlanabilir. Önemli notlar: Öğrencilere ortaya çıkacak nesneyi söylemeden boyama yaptırınız. Merak duygusu çalışmaların daha özenli ve dikkatli yapılmasını sağlar.
 4. Test

  Kardan Adam Boyama Etkinliği *

  Renklere göre kareleri boyayarak kardan adam yapma etkinliğidir. Aynı zamanda robotik kodlama amaçlı kullanılabilir. Önemli notlar: Öğrencilere ortaya çıkacak nesneyi söylemeden boyama yaptırınız. Merak duygusu çalışmaların daha özenli ve dikkatli yapılmasını sağlar.
 5. Test

  Boyama Etkinliği - Köpek Boyama 2 *

  Öğrencilerin eğlenerek yapabilecekleri köpek boyama etkinliğidir. Robotik kodlama çalışmalarında kullanılabilir. Önemli notlar: Öğrencilere ortaya çıkacak nesneyi söylemeden boyama yaptırınız. Merak duygusu çalışmaların daha özenli ve dikkatli yapılmasını sağlar.
 6. Test

  Boyama Etkinliği - Tavşan boyama *

  Öğrencilerin eğlenerek yapabilecekleri, aynı zamanda robotik kodlama çalışmalarında kullanılabilecek tavşan boyama etkinliği. Kare karalama şeklindedir. Önemli notlar: Öğrencilere ortaya çıkacak nesneyi söylemeden boyama yaptırınız. Merak duygusu çalışmaların daha özenli ve dikkatli...
 7. Test

  Boyama Etkinliği - Unicorn *

  Boyama etkinliği kare karalama metodu ile hazırlanmış olup robotik kodlama çalışmalarında kullanılabilir. Önemli notlar: Öğrencilere ortaya çıkacak nesneyi söylemeden boyama yaptırınız. Merak duygusu çalışmaların daha özenli ve dikkatli yapılmasını sağlar.
 8. Test

  Boyama Etkinliği - Ev Boyama *

  Kare karalama şeklinde düzenlenmiş boyama etkinliğidir. Robotik kodlama amaçlı kullanabilirsiniz. Önemli notlar: Öğrencilere ortaya çıkacak nesneyi söylemeden boyama yaptırınız. Merak duygusu çalışmaların daha özenli ve dikkatli yapılmasını sağlar.
 9. Test

  Boyama Etkinliği - Kedi Boyama *

  Karelere bölünmüş halde kedi boyama (robotik kodlama) etkinliğidir. Öğrencilerin ortaya çıkacak olan resmi merak etmeleri hem dikkat hem de robotik kodlama yeteneklerini arttıracaktır. Önemli notlar: Öğrencilere ortaya çıkacak nesneyi söylemeden boyama yaptırınız. Merak duygusu çalışmaların...
 10. Test

  Boyama Etkinliği - Köpek boyama *

  Köpek boyama etkinliği. Amaç bu çalışma ile robotik kodlama faaliyeti de yapmaktır. Çocuklar hem eğlenip hem de dikkat, odaklanma becerilerini arttırırlar. Not: Çalışmalar için sonuç alanının gösterilmeyip, üretilen şekli çalışma sonucunda kendilerinin görmesi çok daha etkili sonuçlar ve merak...
 11. Test

  Boyama Etkinliği - Kapl şekli, robotik kodlama *

  Öğrencilerinizi / çocuklarınızı kare karalama şeklinde yapacakları boyama etkinliği ile düşünme, odaklanma becerilerini arttırabilirsiniz. Bu tür boyama etkinlikleri robotik kodlama amacıyla da yoğun şekilde kullanılmaktadır. Not: Çalışmalar için sonuç alanının gösterilmeyip, üretilen şekli...
 12. Test

  Yılbaşı Boyama Etkinliği - Robotik Kodlama *

  Yılbaşı yaklaşırken bu robotik kodlama - yılbaşı boyama etkinliği ile öğrencileriniz / çocuklarınız eğlenerek kendilerini geliştirmenin keyfini yaşayacaklar.
 13. Test

  Boyama Etkinliği - Atatürk *

  Bu boyama etkinliği ile öğrenciler eğlenirken aynı zamanda robotik kodlama çalışması yaparlar. Siyah beyaz olarak hazırlanan boyama etkinliğinin her satırında boyanacak kareler ve boşluklar belirtilmiştir.
 14. Test

  Robotik Kodlama - Stick Boyama *

  Temel robotik kodlama etkinliği için hazırlık aşamasında kullanmak için harika bir kare karalama etkinliğidir. Çocuklar boyama etkinliği ile eğlenirken aynı zamanda robotik kodlamanın temel kuralı belirli kurallara uymaları gerektiğini öğrenirler.
 15. Test

  Robotik Kodlama Etkinliği - Civciv boyama *

  Temel robotik kodlama etkinliği için hazırlık aşamasında kullanılabilecek bir etkinlik. Civciv etkinliği. Çocuklar boyama etkinliği ile eğlenirken aynı zamanda robotik kodlamanın temel kuralı belirli kurallara uymaları gerektiğini öğrenirler. PDF dokümanı şeklinde verilen kare karalama civciv...
 16. YoRuMSuZ

  Diğer... Boyama Etkinliği - Tırtıl

  Etkinlik derslerinde öğrencilerin hoş vakit geçirebilecekleri tırtıl boyama etkinliğidir. Yazıcıdan çıktı alınıp boyama yapılabilir.
Top