Yorum Nasıl Yapılır

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Bir yazıya yorum nasıl yapılır,yorum yaparken neden yazı ile ilgli eleştiri veya öneri yazılmaz da sadece hehe v.s gibi bir yöntem izlenir. Özellikle yorum yazarak yazıya ve paylaşıma olumlu katkıda bulunanlara buradan çok teşekür etmek istiyorum. Üzülerek yazıyorum ama eleştirim bu yararlı bazende etkili yorumlara karşılık sadece hehe ve dalgagecer gibi ile yorum kısmını alabildiğince dolduran ziyaretçilere. İnsanlar internet ortamını artık bir gazete, bir dergi,bir kitap yerine kullanmakta yani eskiden okunduğunda insanlara oldukça yararı olan bu tür iletişim ve bilgi kaynakları yerine günümüzde internet denilen sanal bir dünya kullanılmakta. Bu sanal dünyada ne arasan var. Bir kişinin amacı,öğrenilecek bilginin kalıcılığını belirler. Eğer amaç sadece paylaşmak, bazı konularda açıklayı cı olmak ise bu kalıcılık daha da önemli hale geliyor.

Sonuçta anlatılmak ya da anlaşılması istenen olay insanların yorum yaparken kendi eleştiri ya da önerilerini yazmaları ya da istenilmediği takdirde yazılmaması ( ki illa yorum yazılması gereklidir diye bir anlam çıkarılmamalıdır)yazıdan sonra yanlış ya da istenilmeyen bir davranış olduğu anlaşılmıştır.

Yukarıda hitabetim nedeniyle bazı kelimeleirmde kırıcı olmuş olabilrim ama hedef kişiler sadece ve sadece bir tesekkür yazmak yerine (hehe himm v.s şey seyler yani dalga gcer gibi yazi eklemet cok üzücü.

Güzel yazılar,paylaşımlar ve yorumlarda buluşmak dileğiyle sağlıcakla kalın.

biz

Aktif
kelebek fikrimi sorduğun için teşekkür ederim mesela; forma üyelik süresi (bu sürede formu ziyaret sıklığı), konular açma, katılımcıların sorunlarını hallede bilme, forma yenilik katma gibi kıriterler olabilir şimdilik aklıma gelenler bunlar.