Vasfiye teyze sözleri-Vasfiye teyze replikleri

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Yalan dünya vasfiye teyze sözleri

Vasfiye teyze karakteri can bulalı daha 2 veya 3 hafta oldu ama sosyal medyada replikleri sıkca dolaşmaya başladı..

Ne çektin be Gülistan, topuklu pabuçla bile beline gelmeyen oğlanla ömrünü tükettin be çocuuum....

Ne çektin be Servet,iki tane zeballah gibi çocuk.Ömür biter o örgü bitmez.Gençliğini mohere verdin be yavrum.

Bi topallığın kalmıştı o da oldu. Ne çektin be Selahattin! Hayır bacağın düzelmez demiyorum. Düzelse nolacak diyorum. Bu yaştan sonra o bacak düzelse nolacak balet mi olacan sanki.

Sosyal medyada dolaşan Vasfiye teyze sözleri

KPSS’ye girdin olmadı ÜDS’ye girdin olmadı şimdi bi de çıktı başımıza... onda da bi halt başaramıycan be çocuğum. Daha Türkçe’yi doğru düzgün konuşamazsın. Hangi "de" ayrı yazılır onu bile bilmezsin. ingilizce senin neyine be yavrum. Turist kızlara laf atmaya benzemez ki bu. Sallasan belki daha çok tuttururdun. Yazıııkk.

Ne çektin be yavrum!
Okuycam da meslek sahibi olacam diye ne paraladın kendini be evladım.
Niye okudun demiyorum, okudun da ne oldu diyorum!
Lise 2'den terk eden arkadaşın yatlar katlar aldı sen hala kiradasın!
Ne çektin be... Ne çektin!

Ne çektin be yavrum! Şu kilolardan, yağlardan... incecik kızları görüp de bende onlar gibi olacam diye ne paraladın kendini.
Hayır paraladın da ne oldu?
Öyle de şişkosun böyle de be çocuum.

Ne çektin be Polat?
Çakır öldü, Arslan Bey öldü Halo Dayı öldü, Memati öldü bi sen ölmedin be evladım!
Sen de öl demiyorum, artık emekli ol be yavrum.
Sen de kurtul biz de!..

Ne çektin be yavrum. Şu vizelerden finallerden ne çektin.
Yandaki kağıttan iki cümle görüp de yazacağım diye ne paraladın kendini.
Hayır gördün de ne oldu? Öyle böyle mezun oluncan yine işsiz kalacaksın be çocuğum.

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Bana bak. Saçını boyamışsın sarıyaa. Asvalta at s…..mış gibi olmuş be yavrum. Beyini elinde tutacan diye ne paraladın kendini be Gülistan.

yaren*

Herşey olması gerektiği gibi ;)
Özel üye
Ne çektin be Polat?
Çakır öldü, Arslan Bey öldü Halo Dayı öldü, Memati öldü bi sen ölmedin be evladım!
Sen de kurtul biz de!..

doğru demiş :D nerdeyse benim çocuklarda tanışacak polatla az kaldı :D

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Ne çektin be Polat?
Sen de kurtul biz de!..

doğru demiş :D nerdeyse benim çocuklarda tanışacak polatla az kaldı :D

Ben en çok beyazla geçen diyologu sevdim :D

Ne işerdin be çocuğum senin altına serilen muşambalar buradan Ankara'ya yol olur ..:D

felsefe_mi

...!...
Özel üye
Ne çektin be Gülistan. Topuklu ayakkabıyla boyunun yarısına gelmeyen adama ömrünü adadın be yavrum :)
Vasfiye Teyze süper bir giriş oldu diziye...

BeReNN

Alyam?
Özel üye
Ne çektin be yavrum! Şu kilolardan, yağlardan... incecik kızları görüp de bende onlar gibi olacam diye ne paraladın kendini.
Hayır paraladın da ne oldu?
Öyle de şişkosun böyle de be çocuum.

Ben en çok bunu seviyorum ya çok doğru söylüyor aslında =LL