• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Umursamaz Sözler

Suskun

V.I.P
V.I.P
Umursamaz Sözler
Unutamasanda umursama. Çünkü biri için üzülmene değmez hayat. Zamanında altını çizdiklerinin üstünü çizeceksin bazen hayata inat

Aslında ben umursamaz değilim. Sadece sen umrumda olmayı beceremiyorsun, o kadar"

Üzmüyorum senin için kendimi, sαdece içim içimi yiyor o kαdαr !

Ne zαmαn mutlu bi çift görsem ; boşunα sevinme sen αklimα fαlαn gelmiyosun.

Kim iyimisin ? diye sorsα; Hαyır diyorum ,Aşığım .. 'Olsun' diyorlαr Allαh büyük..

Ne kαdαr seversen sev, αslα belli etme sevgini. Çünkü sevdiğin kişi, sevildiği kαdαr üzecektir seni' ..

Sensiz kalmak falan umrumda sanma sakıın bundan öncede sensizdim yokki öyle bi sıkıntıım :(

Yαlnızım diye üzülmüyorum , Çünkü biliyorum . Y A L N I Z insαnın ihαnet edeni de olmaz .

Düğünde oturmaya mı geldik ? diyen o adama sesleniyorum: ben sadece pasta yemeye geldim. Vallaha bak .

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Umursamaz insanlara söylenecek en güzel sözler

Karşınızdakini bazen umursamazsınız ama anlamaz kelimeler ile ifade ederek belki umursamaz olduğunuzu belli edebilirsiniz.

Sizi takmak mı? Ahaha düşünce kirliliğisiniz, alaylı gülüşlerimin nedenisiniz!

Ne kadar seversen sev, asla belli etme sevgini. Çünkü sevdiğin kişi, sevildiği kadar üzecektir seni.

Haddinden fazla mutluyum, tüm yollar senin, gidebilirsin!

Yalnızım diye üzülmüyorum, çünkü biliyorum; Yalnız insanın ihanet edeni de olmaz.

Herkes gitmişse sakince arkana dön bir bak. Dostun kalmış mı, aşkın solmuş mu, dön bak dünyaya. O yüzdendir ki kimse umrumda değil.

Sensiz kalmak falan umrumda sanma sakın. Bundan önce de sensizdim, yokki öyle bi sıkıntım.

Unutamasanda umursama. Çünkü biri için üzülmene değmez hayat. Zamanında altını çizdiklerinin üstünü çizeceksin bazen hayata inat.

Melekte benim, şeytan da. Hangisi sana uyarsa.

Her defasında dönen sen, dönüpte hayatımı mahveden sen, lütfen artık gidişlerinin dönüşü olmasın! Umrumda değilsin!

Şimdi siz boş boş oturuyor olsanız bile, Annenize göre emin olun komşunun çocuğu sizden daha iyi boş boş oturuyordur.

Kanal D’de yayınlanan artiz mektebine çıkıp artiz ne ararla mektepte diye espri yapsam beni döverler mi acaba.

Şimdi biz 87liyim, 92liyim gibi doğum tarihimizi pratkçe söylüyoruzda 2001 doğumlu çocuk ne yapcak.1liyim mi dicek.Olm yazık lan

Dün gece hiç tanımadığım bir Kız’a; Kardeş ateş var mı?dedim.Var dedi sigaramı yaktı. Hepsi bu işte, illa bir aksiyon beklemeyin

Uzayda iğne atsan yere düşmüyor. Demek ki o kadar kalabalık, demek ki uzaylılar var, dağılın.

Aslında 7 cücelerin durumu pamuk prenses’ten daha kötü.Doğur doğur özürlü diye ormana at.Ne biçim ana babalar var lan.

Buradan misafirliğe giden tüm ailelere sesleniyorum, o ultra yaramaz süper manyak 5-6 yaşındaki oğullarınızı getirmeyin, döverim.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Nazik olmak için bir gülümseme beklemeyin
Sevmek için sevilmeyi beklemeyin
Bir arkadaşın değerini anlamak için,
Yalnız kalmayı beklemeyin
Duaya inanmak için, acıları beklemeyin
Yardım edebilmek için, diğerinin acı çekmesini beklemeyin
Ve barışmak için ayrılığı beklemeyin