• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

TC Aile Kütük / Soy Ağacı Sorgu Robotu

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.
1.si hiç derken yüklenip açılıp hata veriyor ayrıca kimse merak etmesin gerekli tüm yazılanları okuyup tatbik ettim gene bi halt olmadı isim olmayan secerede ne kadar işe yarar orasıda meçhul yani
gerçi nüfus müdürlüğünün sayfasındaki tc doğrulamada ne kadar düzgünkü bu öle olsun adamlar tc sorgulama yapabilmem için cilt no felan istiyo lan onları ben bilsem nüfus müdürlüğüne ne hacet ben kendi cilt nomu bilmiyomki akrabalarım kini bileyim nese ilgilendiğin için teş.ler yesim434

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Program alttaki programla entegre çalışıyor. ilk konuda belirtilmişti.

TC Kimlik Sorgu Robotu

Ayrıca resmi verilerin çekildiği sitede değişiklik yapıldıysa programın çalışmaması da doğal.

yeşüLL

limitsizsiniz...!
Özel üye
artık çalışıtıgını sanmıyorum çünkü zaten genel olarak aramada tc kimlik no bulunamıyor sicil no gerekli artık:) ama genede kesin birşey demiyim

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Maalesef program adresindeki yasal olarak verilen xml dosyalarından verileri çekip getiriyo. Ancak bu hizmet durduruldu o yüzden programla sorgu yapamazsınız.

Konu kilitli.

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.