Süs Eşyaları

cemree

=)=)
V.I.P
jQeby.jpg

OnGEn.jpg

Üfleyince Yanıp Sönen Mum

Bu mumun aynısından bende de var ve çok işime yarıyor. Görenler önce ne olduğunu anlayamıyor. İçine bakıyolar ama sadece küçük bir lamba var. Bir işe yaramadığını düşünüp tam koyarken bu gereksiz süs eşyalarını ne için alırısın diyor ve orada devreye giriyorum :kik İçine üfle dediğimde önce garip bir surat ifadesi :kik üfledikten sonraysa şok olma evresi :kik Bunu nereden aldınnn!:kik Elektrikler gittiğinde çakmak arama derdi olmuyor bir kere. Ne kadar aydınlattığına gelince etrafı görmenize yardımcı olacak kadar ışık saçıyor. Alırken aydınlatması konusunda tedirginlik yaşamıştım ama elektriklerin gidipte çakmak aramadığım an bu şeyi daha seviyorum tavsiye ederim ;;)

cemree

=)=)
V.I.P
Süs eşyalarında melek figürlerinin büyük bir yeri vardır. Melek figürlerinin cinsiyeti genelde kız olarak yansıtılsa da gerçekte meleklerin cinsiyeti yoktur. Figürlerde genellikle meleklerin çocuklarla bağı dikkat çekicidir. Meleklerin koruyucu olduğu inancı yaygındır. Bu nedenle hemen hemen her evde melek ile ilgili dekoratif ürünlere rastlamak mümkündür. Burada da size bu dekoratif ürünlerden bir kaçını göstermek isterim .....

nDakZ.jpg

cpPiu.jpg

6BFF2.jpg

RfbuD.jpg

G5rmy.jpg

HdmxU.jpg

jFDTX.jpg

SW8dr.jpg

bBd0W.jpg

bT2oH.jpg

DQTf2.jpg

xmCIc.jpg