• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Siteye Giriş Sorunu DNS Sorunu

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Siteye girişte sorunlar yaşayabilirsiniz arkadaşlar. cerezforum.com domainini başka bir firmaya transfer etmiştim bu arada değişen NS adresleri değişmiş hiç hesapta olmayan şekilde. Tekrar eski NS leri girdim ama tam olarak oturması için 24-48 saatin geçmesi gerekebilir. dün akşamdan beri örneğin ben sorunalr yaşıyorum. Proxi servisleri ile giriş yapamayanlar girebilir ya da bilgisayarınızın DNS IP lerini 4.2.2.1 ve 4.2.2.2 olarak değiştirmeniz de giriş için yeterli olabilir.

Siteye giremeyen bir bu yazıyı da göremeyecek ancak lokal düzelmeler olabiliyor. Birkaç saat girilebilirken sonrasında site açılmayabiliyor.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Şimdilik yaratır hocam NS ler oturduktan sonra sorun ortadan kalkar. Sabit IP kullanan çok az kişi var zaten.

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Hocam bu durumu millete bildirmek lazım, milletin anlayacağı bir dille facebooktaki grubumuzun duvarına bir açıklama yap istersen.Giremeyenler meraktadır.

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Ben dün gece 11 gibi yaşadım bu sorunu. Bi 15-20 dk ısrarla girmeyi denedim :D
Sonra girdi işte. Tabi domain değiştiğini bilmediğim için anlık bişi diye düşündüm ama çok şükür sorun yok bende daha
Olmasında :)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bugünden itibaren sorun yaşanacağını sanmıyorum belki kısa süreli sorunlar olabilir. Olumsuzluktan herkes etkilenmemiştir umarım.