• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

sitenin acılımı?

herkeze mrb bu gün bi şey başıma geldi aslında trajikomik bişey anlatmak konuşmak istedim sizlerle ilk önce tabi gerekirsede güzel bi dille tartışmak...
siteye üye olalı yaklaşık 3-4 gün oldu güzel bi site sıcak bi karşılama insan ın bu kadar sıcak karşılanması ve cabuk uyumsaglaması süper bişey dün profilime 4-5 tane fotoraf ekledim kendime ait site hoşuma gittigi için insnaların sıck oldugunu gördügüm için kalıcı oldugumu ve profilimi güzelleştirmem gerekitigini düündüm fotolar a hala profilimden ulaşa bilirsiniz.. yanlız işin garip olan bölümüne gelecek olur isek bir gün sonra bi msj geldi ve uyarı oldugunu anladım sadece bi acıklama yoktu kendi kendime acaba ne için uyarı aldım dedim ve uyarı ietisini yollayan nick dikkatimi cekti dedim sorıyım yazım ben neden uyarı aldım anlayamadım ben diye
cvp_-sessiz gemi
Bir arkadaşımız resimlerinizden rahatsız olmuş.. Yeter mi?

yetermi kelimesi ztn yeterince kaba idi sanki bi an garip hisetim kendimi yetermi kelimesinin altında senin sormya hakkın yok yada beni rahatsız etmeye hakın yok düşüncesi yatıyodu sanki stajer mod-- stajer oldugu kendi öz amacını n üyeler in rahatı ve onlara yrd olması oldugunu unutugundan beli oluyodu aslında--
bu sefer resimlerimi inceledim hiç bişi yopktu resimlerde büyük ihtimalle kapalı baş örtülü bi kız her zamnaki işgüzarlıgını yapıp ortam bozma derdinde idi bende tepkimi asistanınızın iletisin e yazdım ben fotolarda yanlış yada hatalı bişi göremedim eyer bu arkadas rahatsız olmuş ise ben de kendisinin davranışından rahatsız oldum
silmeyecem resimleri bu gibi insanları kimsenin başımıza cıkarması yada insnaları rendice etmesine izin vermesine gerek yok ATATÜRK ile ilgili konular bölümler görüdm sitede bu bölümleri acan arkadaslara ve üyelere soruyorum
nereye kadarr bunşlara taviz vereceksiniz nereye kadar insanları rendice etmesine izin vereceksiniz?
ben resimleri simiyorum gereken yapılsın atılmam gerekiyosa atın beni saygılarımla yorum sizin bora ergün

Suskun

V.I.P
V.I.P
Arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım söz bana düşmez ancak burada her kesimden ve her görüşten kişilikleriz.Benim aklıma üyelerin profillerine girmek bile gelmez,fakaaaatt merak eden biri olurda girer diye her zaman bir hanım titizliğiyle temiz tutmak isterim.Bırakın resim eklemeyi mesajları bile silerim.Gizli saklı bir şey yok ama temiz olsun .

Şimdiiii bu yazıyı okuyunca merak ettim profiline girdim eklediğin resimleri bulmak içinde baya bir tıklama yaptım.Sonunda karşıma çıktılar... da...yani .....bence bazılarını özelinde saklasan daha iyi olacaktı.

Arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım söz bana düşmez ancak burada her kesimden ve her görüşten kişilikleriz.Benim aklıma üyelerin profillerine girmek bile gelmez,fakaaaatt merak eden biri olurda girer diye her zaman bir hanım titizliğiyle temiz tutmak isterim.Bırakın resim eklemeyi mesajları bile silerim.Gizli saklı bir şey yok ama temiz olsun .

Şimdiiii bu yazıyı okuyunca merak ettim profiline girdim eklediğin resimleri bulmak içinde baya bir tıklama yaptım.Sonunda karşıma çıktılar... da...yani .....bence bazılarını özelinde saklasan daha iyi olacaktı.

evet seni, anlıyorum fakat sen farklı bi acıdan bakmışsın olaya herkezin tercihleri kendilerine sen temiz tutarsın siler süpürürsün benimki bu şekilde kalır hem onların orada olma amacı ztn bizim kulanmamız kulanım amaı ile koyuldu ise ben niye siliyim aman su olmasın aman bu olmasın diyim bi çekindigim bişi yok
resimlere ulaşmak cok kolay neden zorlandıgını anlayamadım proflin sag tarafında ztn görünüyo üstündede resimler yazıyo.. dagınıklık nerede oluyo onu da anlamadım ama tşk ederi m düşüncelerin için.

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
Konuyu okuduktan sonra baktım rahatsız edecek bir resim göremedim sebebini eminim açıklama gereği duyacaktır.

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Herkes İstediğini Yapmakta özgürdür başkasına zarar vermedikten sonra... Resimlerinde bi sorun görmedim sonuçta senin profilin istediğini yapabilirsin.

Yalnız konuşmalarında dikkatimi çeken bi konu var. Sana birisi uyarı verdi diye buna ön yargılı davranıp niye Başörtülüdür diye kesin hüküm veriyorsun..
Bende başörtülüyüm ve Açık olanlarıda kapalı olanlarıda kınayanlara karşıyım...
Önemli olan insanın içindekidir bu bir..
İkincisi kapalı olanları Atatürk'e karşı olarak algılaman beni çok üzdü. Biz varsak önce Rabbim sonra Ata'mızın emekleri sayesinde varız bunu kimse yadsıyamaz..
Belki kapalılar hoşuna gitmeyebilir bu senin görüşün saygı duyarım ama kapalılara bu gibi insanlar demen şahsen beni çok üzdü.. Bunu söylemeye ne senin hakkın var nede başkasının..
Ben kapalıyım ama bu gibi insan değilim.. Bende bu ülkenin vatandaşıyım. Elhamdülillah müslümanım
Allah'a şükür özümüzü Atamızı unutacak kadar bunamadıkda..
Kimin ne oldğunu ben burda anlatacak değilim. Senide bilen biliyo benide. Ama böyle tarz hakarete varan yazılar görürsemde herkesten çok Ülkücü herkesten çok dinci herkesten çok vatanına düşkün biri olurum ve konuşursamda kimse susturamaz beni!!!

Herkes İstediğini Yapmakta özgürdür başkasına zarar vermedikten sonra... Resimlerinde bi sorun görmedim sonuçta senin profilin istediğini yapabilirsin.

Yalnız konuşmalarında dikkatimi çeken bi konu var. Sana birisi uyarı verdi diye buna ön yargılı davranıp niye Başörtülüdür diye kesin hüküm veriyorsun..
Bende başörtülüyüm ve Açık olanlarıda kapalı olanlarıda kınayanlara karşıyım...
Önemli olan insanın içindekidir bu bir..
İkincisi kapalı olanları Atatürk'e karşı olarak algılaman beni çok üzdü. Biz varsak önce Rabbim sonra Ata'mızın emekleri sayesinde varız bunu kimse yadsıyamaz..
Belki kapalılar hoşuna gitmeyebilir bu senin görüşün saygı duyarım ama kapalılara bu gibi insanlar demen şahsen beni çok üzdü.. Bunu söylemeye ne senin hakkın var nede başkasının..
Ben kapalıyım ama bu gibi insan değilim.. Bende bu ülkenin vatandaşıyım. Elhamdülillah müslümanım
Allah'a şükür özümüzü Atamızı unutacak kadar bunamadıkda..
Kimin ne oldğunu ben burda anlatacak değilim. Senide bilen biliyo benide. Ama böyle tarz hakarete varan yazılar görürsemde herkesten çok Ülkücü herkesten çok dinci herkesten çok vatanına düşkün biri olurum ve konuşursamda kimse susturamaz beni!!!

iyi akşamlar tabi konuşacaksın ztn konuyu acma amacım konuşmak tartışmak idi
öncelikle hak verdigin için tşk ederim bbi teşekürümde dürüst oldugun için olacak cünkü olmaya bilirdin
aslında evet haklsın biraz kırıcı konuşmuş olabilirim biraz sinirliydim bu gibi şeyler daha önce tanıdıgım insların başına cok geldi bazı sitelerin yönetimindede bulundugum için az bucuk bilgi sahibiyim ve bu gibi şeyler kusura bakma sakın senin adına söylemiyorum cogunlukla kapalı olan bayanlardan geliyo cok kücükbi ihtimal la belki o anın getirdigi şeylerle o cok kücük ihtimali hesaba katamamış olabilirim bunun için senin gibi olan insnalardan özür diliyorum cünkü sizlerin hiç bi alakası yok bu konuyla sonucta seninde kendini bu konuyla alakalı bişeyler yazmak zornda hisetmen cok dogal
ben kapalı olan bayanlara hi,ç bi zaman karşı deyilim hiç kimseden daha üstün yada daha milliyetci oldugumu düşünmüyorum aynı zamanda hi,ç kimsenin benden daha dindar yada benim daha az müslüman oldugumuda kimse düşünemiyecegi bende düşünmüyorum Allah la kul arasında olan bişeyi hiç kimse bilemez ztn bunun la ilgili hadislerde cok fazla bilgi var sende biliyosundur

benim amacım kendi hakımı ve yapılan haksızlıgı savunmak arkasında durmaktı bu yolda yaşanan kücük sorunlar için senden özür dilerim ayrıca tekrar tarafsız düşüncenden dolayı kutlarım tşk

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Suskun'da açıklamış durumu. Her görüşten insanlarız ve herkesin görüşüne saygı duymak saygının gereği. Resimlere baktım rahatsız edici bişey görmedim ancak bu demek değildir ki hiçkimse bundan rahatsız olmayacak. O yüzden birbirimize daha bir hoşgörü ile yaklaşmamız gerekir.

Kişisel bir tepkidir ve yönetime getirdiğimiz biçbir arkadaşımız da bizimle aynı görüşü paylaşmak zorunda değildir. Karşıt görüşler, hayata farklı bakış tarzları olmasa bizim düşüncemizin veya bakış tarzımızın ne önemi olur ki?

O yüzden bunu büyütmeye hiç gerek yok. Nasıl senin görüşüne saygı duyuyorsam Mod arkadaşımın da görüşüne saygılıyım. Atatürkçülüğe kadar dayandırmışsınız olayı :)

Hoşgörü, hoşgörü, hoşgörü....

Suskun'da açıklamış durumu. Her görüşten insanlarız ve herkesin görüşüne saygı duymak saygının gereği. Resimlere baktım rahatsız edici bişey görmedim ancak bu demek değildir ki hiçkimse bundan rahatsız olmayacak. O yüzden birbirimize daha bir hoşgörü ile yaklaşmamız gerekir.

Kişisel bir tepkidir ve yönetime getirdiğimiz biçbir arkadaşımız da bizimle aynı görüşü paylaşmak zorunda değildir. Karşıt görüşler, hayata farklı bakış tarzları olmasa bizim düşüncemizin veya bakış tarzımızın ne önemi olur ki?

O yüzden bunu büyütmeye hiç gerek yok. Nasıl senin görüşüne saygı duyuyorsam Mod arkadaşımın da görüşüne saygılıyım. Atatürkçülüğe kadar dayandırmışsınız olayı :)

Hoşgörü, hoşgörü, hoşgörü....

teşekürler acıklama için aslında bende bu konunun uzaması taraftarı deyilim sadece kendi hakımı savundum ve bundan başım dik cıktım gördügüm kadarıyla
yönetimin içerisinde olan insanların davranışları fikirleri farklı olacak tabi bu cok dogal sadece su bi gerçekki yapılan şey yanlış bişey bu konularda hak verdiginiz konularda bazen uyarılması gereken insanlar farklı ola biliyo aynı şey tekrarlanması cok üzücü olur...herkezee ilgisinden dolayı tşk ederim bu konuyla ilgili konuşulması gereken şeyler kaldıysa büyük bi zevkle konuşur sizleri de dinlerim iyi akşamlarr

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Bora sen haklısın resimlerde bir abartı yok ama sen kendi haklılığını savunurken Zeynoo'nun dediği gibi önyargılı davranarak bazı kişileri kırmışsın.Kendi mağduriyetini başkalarını mağdur ederek gidermeye çalışmışsın.Malesef bu ülke ön yargılardan ve hoş görüsüzlükten bu hallerde.Umarım forumumuz bu konuda ülkemizi örnek almaz.