Serdar Özkan - Aşkın Resmi (Bir Kayıp Gül Romanı)

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Serdar Özkan - Aşkın Resmi

Serdar Özkan' ın,

• Kayıp Gül,
  • Kayıp Gül Ölümsüz Kalp
  • Kayıp Gül Ekim Yağmurlarından sonra
yeni kitabı olan Aşkın Resmi adlı kitabı da 8 Mayıs tarihinde yani bugün kitapçılarda yerini alacak..

Daha önceki Kayıp Gül adlı kitaplarının devamı olan Aşkın Resmi; Kaliforniya’dan Yunan Adaları’na, İstanbul’dan Efes’e uzanan, okuru, aşkın ve düşlerin büyülü dünyasına çağıran, bir solukta okuyacağınız sıra dışı bir serüven.

Aşkın resmini yapabilen var mıdır?
Otuz üç yıl uğraştıktan sonra aşkın resmini yapmayı başaran esrarengiz bir adam. Hayatı ve aşkı anlamaya dair kendi yolculuğuna çıkan genç ressam Mathias. İkisinin hikayesi, aşkın sonsuz
ve çözümsüz yolunda kesişiyor.

Kitabı yakın zamanda alacağım ve aldığımda kitaptan altı çizilesi satırları burada mutlaka paylaşıcam :)

pEmwmuI.jpg

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Kitabın Girişinden bir söz...

"Evrende ne varsa, dışarıda değil, sende.
Her ne arayacaksan, ara onu kendinde"

MEVLANA

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Nereye mi gideceğim? Bilemiyorum. Ama içim 'git' diyorsa, mutlaka gitmemi istediği bir yer vardır. 'Ara' diyorsa, mutlaka bulmamı istediği birşey vardır...

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
"Ben sadece kendi kalbimin resminden sorumluyum. Belki başkası aşkı tek sayfaya sığdırabilir, ama benimki dört sayfa."

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Esrarengiz bir adam ve esrarengiz cümleler.. Serdar Özkan' ın bu kitabı baya merak ettiriyor insanı..
Bende çok merak ediyorum o kalpli dolapta ne olduğunu ve 30 yıl sonra çizdiği Aşkın Resminin nasıl bir resim olduğunu..
Kitabın sonuna bakmak hiç huyum değil. En iyisi hızla bitirmek :)

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
"Nereye gittiğini biliyorsan, sadece bildiğin yerleri görürsün, ama kaybolmuşsan, hiç bilmediğin yerler çıkar karşına, hiç bilmediğin güzellikleri keşfedersin.