Renk Seçimi
+ + + + + + + + + + + + + + X

Radyo İçin Nick Nasıl Alınır?

Konusu 'ÇerezRadyo' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 9 Nisan 2009 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    2.339
    Ödül Puanları:
    9.580
    Radyo için nick belirleme olayını kendimde bilmediğim için hem öğrenmek hem de üyelerin bunu kolaylıkla halletmeleri için kendim üye oldum ve adım adım üyeliği açıkladım :) Artık kimse nicksiz kalmasın :D

Aslında bu konu forumumuzda vardı ancak resimler bende görünmüyor.

Flatcast Sistemine Üye Olma

Nick almak için önce alttaki linke tıklıyoruz.

[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

Açılan sayfada sol tarafta, alttaki resimde gösterilen bölüme tıklayarak üyelik işlemini başlatıyoruz.

Yeni bir pencere açılacak. Bu pencerede verilen kodu hemen önündeki kutucuğa (büyük-küçük harf duyarlı) girip Next butonuna tıklıyoruz. (Sonraki tüm sayfalarda işlemleri yaptıktan sonra NEXT butonuna tıklıyoruz)

Alttaki pencerede Cinsiyet, Ad ve Soyad bölümlerini dolduruyoruz. Ad-Soyad'ı atabilirsiniz.

Yeni sayfada Kullanıcı Adı ve Şifremizi belirleyip E-Posta adresimizi giriyoruz. E-Posta adresinizi doğru girmelisiniz. Onay linki gönderilecek. (alttaki resim)

Sonraki iki sayfayı tamamen boş geçiyoruz. (Sonraki tüm sayfaları Next diyerek geçebilirsiniz)

Bu sayfada isterseniz aldığınız Nick için bir renk belirleyebilirsiniz. Tercihli.

Artık Nick alma olayının sonuna geldik. Alttaki sayfada Register butonuna tıklıyoruz.

Close Window butonuna basıp çıkıyoruz. E-Posta adresimize bir doğrulama (onay) linki gönderilmiş olmalı. Posta adresimizi açıp linke tıklıyoruz böylece işlemimiz tamamlandı.

Bundan sonra forumumuzda radyo açık olduğu zamanlarda aldığınız Nick ve belirlediğiniz Şifre ile sisteme giriş yapabilirsiniz.

@SizinSesiniz bu konuyla ilgili güzel bir video eklemiş konunun sonuna. İlk mesajda da yer alsın :)

Son düzenleme: 26 Ocak 2014
  2. KıRMıZı

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET Süper Moderatör

Beğenileri:
    1.595
    Ödül Puanları:
    8.330
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Tesekkürler yorumsuz...

3. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    4.480
    Sanirim artik Tr den alinan nickler de gercek email isteniyor onay icin

Ve not Nikleriniz sifresini unutmayin yakinda nik almak parali olucak yani nck almak icin telden yada kontor kesilecek

4. YoRuMSuZ

Beğenileri:
    2.339
    Ödül Puanları:
    9.580
    Kesinlikle ücretli olmaz. Hotmail için de böyle bir söylenti çıkmıştı ancak olmadı. Her iki şekilde de hizmete devam edilecektir. Hotmail'in ücretli versiyonunda bazı avantajlar var. Flatcast üyeliği kesinlikle ücretli olmayacaktır ancak belki radyo acmak için ücret talep edilebilir. Gerçi onun da ücretli (reklamsız) ve ücretsiz sürümleri hep var olacaktır.

Gerçek mail verme olayına gelince. Onaylamanız gerekiyor. ilemiyorum onaysız giriş yapılabiliyor mu belki de oluyordur.

5. KıRMıZı

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET Süper Moderatör

Beğenileri:
    1.595
    Ödül Puanları:
    8.330
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    suanda onaysız giriş yapılabiliyor

6. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    4.480
    insallah öyle sizlerin dedigi gibi olur adres yoluyacam burada ayni öyledi simdi 3.4 yuro ödüyorsun yeni uyelikte burayida öyle yapicaklar :))

7. kelebek

kelebek -ütopik- Vip Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    4.480
    Valla üyelik alıyorum ama birileri şifremi değiştiryor sanki sürekli

8. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    4.480
    kimse degismez sifreni sadece nikini sifreleyince bitene kadar ileri yapman gerek karsina cikan kutu bitince nikin kabul oluyor

9. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    En sevdiğimin yanından :=)
    Zorda olsa yaptım saol yorumsuz

10. YoRuMSuZ

Beğenileri:
    2.339
    Ödül Puanları:
    9.580
    Radyo için nick almak bu konuda detaylı olarak anatıldı arkadaşlar. Radyo dinleyecek olan arkadaşların kesinlikle kayıtlı nickle giriş yapmalarını rica ediyoruz. Kayıtsız girişte sizin adınıza başkalarının da girebileceğini unutmayın lütfen.

Sayfayı Paylaş