Radyo İçin Nick Nasıl Alınır?

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Radyo için nick belirleme olayını kendimde bilmediğim için hem öğrenmek hem de üyelerin bunu kolaylıkla halletmeleri için kendim üye oldum ve adım adım üyeliği açıkladım :) Artık kimse nicksiz kalmasın :D

Aslında bu konu forumumuzda vardı ancak resimler bende görünmüyor.

Flatcast Sistemine Üye Olma

Nick almak için önce alttaki linke tıklıyoruz.

Açılan sayfada sol tarafta, alttaki resimde gösterilen bölüme tıklayarak üyelik işlemini başlatıyoruz.

9416

Yeni bir pencere açılacak. Bu pencerede verilen kodu hemen önündeki kutucuğa (büyük-küçük harf duyarlı) girip Next butonuna tıklıyoruz. (Sonraki tüm sayfalarda işlemleri yaptıktan sonra NEXT butonuna tıklıyoruz)

9417

Alttaki pencerede Cinsiyet, Ad ve Soyad bölümlerini dolduruyoruz. Ad-Soyad'ı atabilirsiniz.

9418

Yeni sayfada Kullanıcı Adı ve Şifremizi belirleyip E-Posta adresimizi giriyoruz. E-Posta adresinizi doğru girmelisiniz. Onay linki gönderilecek. (alttaki resim)

9419

Sonraki iki sayfayı tamamen boş geçiyoruz. (Sonraki tüm sayfaları Next diyerek geçebilirsiniz)

9420

9421

Bu sayfada isterseniz aldığınız Nick için bir renk belirleyebilirsiniz. Tercihli.

9422

Artık Nick alma olayının sonuna geldik. Alttaki sayfada Register butonuna tıklıyoruz.

9423

Close Window butonuna basıp çıkıyoruz. E-Posta adresimize bir doğrulama (onay) linki gönderilmiş olmalı. Posta adresimizi açıp linke tıklıyoruz böylece işlemimiz tamamlandı.

9424

Bundan sonra forumumuzda radyo açık olduğu zamanlarda aldığınız Nick ve belirlediğiniz Şifre ile sisteme giriş yapabilirsiniz.

@SizinSesiniz bu konuyla ilgili güzel bir video eklemiş konunun sonuna. İlk mesajda da yer alsın :)

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Sanirim artik Tr den alinan nickler de gercek email isteniyor onay icin

Ve not Nikleriniz sifresini unutmayin yakinda nik almak parali olucak yani nck almak icin telden yada kontor kesilecek

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Kesinlikle ücretli olmaz. Hotmail için de böyle bir söylenti çıkmıştı ancak olmadı. Her iki şekilde de hizmete devam edilecektir. Hotmail'in ücretli versiyonunda bazı avantajlar var. Flatcast üyeliği kesinlikle ücretli olmayacaktır ancak belki radyo acmak için ücret talep edilebilir. Gerçi onun da ücretli (reklamsız) ve ücretsiz sürümleri hep var olacaktır.

Gerçek mail verme olayına gelince. Onaylamanız gerekiyor. ilemiyorum onaysız giriş yapılabiliyor mu belki de oluyordur.

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
insallah öyle sizlerin dedigi gibi olur adres yoluyacam burada ayni öyledi simdi 3.4 yuro ödüyorsun yeni uyelikte burayida öyle yapicaklar :))

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
kimse degismez sifreni sadece nikini sifreleyince bitene kadar ileri yapman gerek karsina cikan kutu bitince nikin kabul oluyor

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Radyo için nick almak bu konuda detaylı olarak anatıldı arkadaşlar. Radyo dinleyecek olan arkadaşların kesinlikle kayıtlı nickle giriş yapmalarını rica ediyoruz. Kayıtsız girişte sizin adınıza başkalarının da girebileceğini unutmayın lütfen.