• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

özlemek...

DELİBALTA Muharrem

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
Hayatta, mutlaka herkesin özlem duyduğu birşey/birşeyler, kişi/kişiler v.s. vardır... Özlem duymak ve özlemek çok güzel duygular, bu duyguları yaşayabilmekte ayrıca bir güzellik, herkese nasip olmaz...Taaaa uzaklarda olmadan da özler insan yada özlenir. Bazen öyle bir his kaplar ki içini en yakınındakini özlersin, bazense bir o kadar uzakta olanı özlemezsin. Göreceli bir durum tabiki... Herkes aynı duyguları paylaşacak değil tabiki... Ama şunu biliyorum özlemek/ özlenmek çok güzel, neden çünkü temelinde sevgi var... Geçmişimi özledim, oysa bir daha yanyana gelemiyecektik biliyorum, ama olsun ben hep özleyeceğim(hep o özlemle bugünlere ve yarınlara sarılacağım) Özlem duyduğum herşeyle/herkesle beraber olmak elbette çok güzel ama maalesef mümkün olmuyor... Belkide özlem duyduğunda ne kadar sevdiğini anlıyorsun özlediğin her neyse. Özlemek ve özlenmek dileğiyle... Sen ve şen kalın. EMİ...