msnden atma

remixci

Üyecik
Bilgisayarıma format attım ayarları yaptıktan sonra msnyi yükledim o gün msn çalışıyordu ve ertesi gün msnye girdiğimde 2 saniye kadar duruyor msnde sonra otomatik msnden atıyordu.Msnyi silip yeniden yükledim yine aynı şey oldu.LÜTFEN YARDIMM EDİN ARKADAŞLAR!!

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Güncel bir antivirüs yazılımı kullanmalısınız. Msn virüslerinden biri buna neden olabilir, bilgisayarınızı taramalısınız ve sonrasında MSN i tamamen kaldırıp temiz kurulum yapmalısınız.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Antivisrüs yazılımı ile sistemi tarayın ancak bunun birden fazla nedeni olabilir. Örneğin işletim sisteminin lisanssız olmaması veya aktivasyon olayında hata yapılması, kullandığınız msn sürümünde hata olması vs vs. Şu an yüklediğiniz msn sürümünden başka bir sürüm yüklemeyi deneyebilirsiniz. Ancak sisteminizin temiz olması önemli güncel antivirüs yazılımı kesinlikle gerekli...

Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar varsa nasıl çözdüklerini, konuyu gördüklerinde yazacaklardır şimdilik olası ihtimaller bunlar...

keymax

Üyecik
halen sornu çözmedinse şu yolu dene Başlat>çalıştır >regedit yazın ve çıkan pencerede ctrl + f ya basın arama çubuğu çıkacak "messenger" yazın ve msn ile ilgili olan her yi silin ve f3 basın bu şekilde sürekli yaptıktan sonra en sonunda msn ile ilgili olan her şey silinir yeniden yükleyin olacak inşallah selamet...