Lastiksiz Yedin Dimi? :))

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Evın Kucuk Oglu Sureklı Tırnaklarını Yıyormus.Annesıde Her Gordugunde Cocuga Kızarak "Yeme Su Tırnaklarını Oglum Yoksa Karnın Sıser. Bak Ellerıne Lastık Takacagım" Dıyormus. Bır, Ikı, Uc En Sonunda Kadın Cocugun Parmaklarına Lastık Eldıven Takmıs.

Cocuk Bu Haldeyken Mısafırlıge Gıderler. Ev Sahıbı Hanım Hamıledır.Kadının Bu Halını Goren Cocuk Hemen "Ben Senın Karnının Neden Sıstıgını Bılıyorum" Der.

Bu Durumdan Utanan Anne Ogluna Susmasını Soyler Ama Nafıle Cocuk Tekrar Tekrar Kadına "Ben Senın Karnınn Neden Sıstıgını Bılıyorum" Der.

Ev Sahıbı Kadın En Sonunda Dayanamıyarak Sorar " Soyle Bakalım Karnım Neden Sısmıs?". Veledın Cevabı Hazır "Lastıksız Yedın Demı..."

ruhu'm

Aktif
Evin küçük oğlu sürekli tırnaklarını yiyormuş. Annesi de her Gördüğünde çocuğa kızarak "yeme su tırnaklarını oğlum yoksa karnın şişer. Bak ellerine lastik takacağım" diyormuş. Bir, iki, üç en sonunda kadın çocuğun parmaklarına lastik eldiven takmış.

Çocuk bu haldeyken misafirliğe giderler. Ev sahibi hanım hamiledir.kadının bu halını gören çocuk hemen "ben senin karnının neden şiştiğini biliyorum" der.

Bu durumdan utanan anne oğluna susmasını söyler ama nafile çocuk tekrar tekrar kadına "ben senin karnının neden şiştiğini biliyorum" der.

Ev sahibi kadın en sonunda dayanamayarak sorar " söyle bakalım karnım neden şişmiş?".

Veledin cevabı hazır "lastiksiz yedin demi..." :v:v:D