• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...
Kaynak ikonu

Android Konuşan Kedi - Talking Tom Cat -

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Konuşan Kedi - Talking Tom Cat - Konuşan Kedi - Talking Tom Cat

Android işletim sistemine sahip cep telefonlar için söylediklerinizi komik şekilde tekrar eden ücretsiz harika bir uygulama Talking Tom Cat.

Talking Tom ile yaptığınız videoları kaydedip YouTube ve Facebook üzerinde paylaşabilir, e-posta ile gönderebilir ya da SD kartınıza kaydedebilirsiniz.Siz Tom’a konuşun o komik bir sesle her şeyi tekrar etsin.

Az önce uygulamayı yükledim gerçekten eğlenceli. Uygulamayı yükledikten sonra konuşma sesleri için eklentiyi otomatik olarak yüklemeniz...

Açıklamanın devamı için tıklayınız...

Son düzenleme:

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
bu kediye bayılıyorum nasıl tatlı ne söylesen tekrar ediyor bende ihlas suresini okutuyorum bu kediye:D

sony ericsson da var diğerlerini bilmiyorum:)

Mod-53

Uzaklardayım
Özel üye
ben bu uygulamayı zaten kulanıyorum .. eğlenceli bunun aynının birde arçelik robotu olan var .. sesi bi deişik ... adroit güzel bi yazılım bencee ...samsung galaxsi ace .. kullanıyorum şu an

enginn

Üyecik
ya arkadaşlar biraz ben bu programı kullanmayı cok istiyorum benım tlfnum samsung monte bu programa uyumlumu ne olur bir yardımcı olun hayalımdekı program buydu benım :)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
samsung monte telefonunun işletim sistemi Android ise kullanabilirsiniz. Android işletim sistemine sahip telefonlar için talking tom cat adlı uygulama.

Eğer telefonunuz Android işletim sistemine sahipse Markete girin ve talking tom cat olarak aratın. İki versiyonu var programın ben ikincisini yükledim eğlenceli bir uygulama.

Ek: Samsung Monte işletim sistemine sahip bir telefon değilmiş. Dolayısıyla Samsung Monte modelinde Talking Tom Cat adlı uygulamayı kullanamazsınız.