• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Kocaeli İzmit'teki Liseler

Suskun

V.I.P
V.I.P
* ANADOLU GÜZEL SANATLAR LİSESİ
* ATILIM LİSESİ
* BAHÇECİK ÇOK PROGRAMLI LİSESİ
* BAHÇECİK İSMAİL HAKKI TONGUÇ İLKÖĞRETİM OKULU
* ÇELİK HALAT LİSESİ
* GAZİ LİSESİ
* INKILAP LİSESİ
* IZMİT BAŞÖĞRETMEN LİSESİ
* IZMİT LİSESİ
* IZMİT MUALLİM NACİ LİSESİ
* IZMİT TEVFİK SENO ARDA LİSESİ
* İZMİT KÖSEKÖY PİRELLİ LİSESİ
* KARŞIYAKA BARBAROS İLKÖĞRETİM OKULU
* KARŞIYAKA TÜPRAŞ ÇOK PROGRAMLI LİSESİ
* KOCAELİ ALİ FUAT BASGİL SOSYAL BİLİMLER LİSESİ
* MİMAR SİNAN LİSESİ
* NAMIK KEMAL LİSESİ
* YAHYA KAPTAN LİSESİ

Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi
Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi SBS taban puanları, Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: ANADOLU GÜZEL SANATLAR LİSESİ
Adresi: Akasyalar Cad. Yahyakaptan Izmit

Atılım Lisesi
Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Atılım Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Atılım Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Atılım Lisesi SBS taban puanları, Atılım Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Atılım Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Adı: ATILIM LİSESİ
Adresi: YAHYAKAPTAN MAH. İZMİT/KOCAELİ

Bahçecik Çok Programlı Lisesi
Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Bahçecik Çok Programlı Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Bahçecik Çok Programlı Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Bahçecik Çok Programlı Lisesi SBS taban puanları, Bahçecik Çok Programlı Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Bahçecik Çok Programlı Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Adı: BAHÇECİK ÇOK PROGRAMLI LİSESİ
Adresi: Yeni Mah. Bahçecik YoluBahçecik-izmit/KOCAELİ

Bahçecik İsmail Hakkı Tonguç İlköğretim Okulu
Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Bahçecik İsmail Hakkı Tonguç İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Bahçecik İsmail Hakkı Tonguç İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Bahçecik İsmail Hakkı Tonguç İlköğretim Okulu SBS taban puanları, Bahçecik İsmail Hakkı Tonguç İlköğretim Okulu öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Bahçecik İsmail Hakkı Tonguç İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Adı: BAHÇECİK İSMAİL HAKKI TONGUÇ İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Bahçecik ismail Hakkı Tonguç ilköğretim Okulu

Çelik Halat Lisesi
Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Çelik Halat Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Çelik Halat Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Çelik Halat Lisesi SBS taban puanları, Çelik Halat Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Çelik Halat Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Adı: ÇELİK HALAT LİSESİ
Adresi: UZUNÇİFTLİK BELEDİYESİ KARŞISI

Gazi Lisesi
Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Gazi Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Gazi Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Gazi Lisesi SBS taban puanları, Gazi Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Gazi Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Adı: GAZİ LİSESİ
Adresi: ÖMERAĞA MAHALLESİ,ALEMDAR CAD.N0-57

İnkılap Lisesi
Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Inkılap Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Inkılap Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Inkılap Lisesi SBS taban puanları, Inkılap Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Inkılap Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Adı: INKILAP LİSESİ
Adresi: Miralay Mümtaz Cad. No: 10 Gültepe Izmit

İzmit Başöğretmen Lisesi
Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Izmit Başöğretmen Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Izmit Başöğretmen Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Izmit Başöğretmen Lisesi SBS taban puanları, Izmit Başöğretmen Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Izmit Başöğretmen Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Adı: IZMİT BAŞÖĞRETMEN LİSESİ
Adresi: FATİH MH.GÖZDE SK.ALİKAHYA

İzmit Lisesi
Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Izmit Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Izmit Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Izmit Lisesi SBS taban puanları, Izmit Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Izmit Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Adı: IZMİT LİSESİ
Adresi: VELI AHMET MAHALLESI INONU CADDESI NO:103

İzmit Muallim Naci Lisesi
Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Izmit Muallim Naci Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Izmit Muallim Naci Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Izmit Muallim Naci Lisesi SBS taban puanları, Izmit Muallim Naci Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Izmit Muallim Naci Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Adı: IZMİT MUALLİM NACİ LİSESİ
Adresi: MALTA MAH. 3.BÖLGE 2.ADA YANI

İzmit Tevfik Seno Arda Lisesi
Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Izmit Tevfik Seno Arda Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Izmit Tevfik Seno Arda Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Izmit Tevfik Seno Arda Lisesi SBS taban puanları, Izmit Tevfik Seno Arda Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Izmit Tevfik Seno Arda Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Adı: IZMİT TEVFİK SENO ARDA LİSESİ
Adresi: ORAHAN MAH. AYDINLIK SOKAK SARAYBAHCE/İZMİT

İzmit Tevfik Seno Arda Lisesi
Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Izmit Tevfik Seno Arda Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Izmit Tevfik Seno Arda Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Izmit Tevfik Seno Arda Lisesi SBS taban puanları, Izmit Tevfik Seno Arda Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Izmit Tevfik Seno Arda Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Adı: IZMİT TEVFİK SENO ARDA LİSESİ
Adresi: ORAHAN MAH. AYDINLIK SOKAK SARAYBAHCE/İZMİT
Telefon Numarası: 2623232555
Faks Numarası: 2623232555

İzmit Köseköy Pirelli Lisesi
Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; İzmit Köseköy Pirelli Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, İzmit Köseköy Pirelli Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, İzmit Köseköy Pirelli Lisesi SBS taban puanları, İzmit Köseköy Pirelli Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, İzmit Köseköy Pirelli Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Adı: İZMİT KÖSEKÖY PİRELLİ LİSESİ
Adresi: HACI MUSTAFA MAH. GÖL SOK. NO:4 KÖSEKÖY

Karşıyaka Barbaros İlköğretim Okulu
Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Karşıyaka Barbaros İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Karşıyaka Barbaros İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Karşıyaka Barbaros İlköğretim Okulu SBS taban puanları, Karşıyaka Barbaros İlköğretim Okulu öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Karşıyaka Barbaros İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Adı: KARŞIYAKA BARBAROS İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: BARBOROS MAH. TURGUT ÖZAL CAD. NU:11 KARŞIYAKA

Kocaeli Ali Fuat Basgil Sosyal Bilimler Lisesi
Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Kocaeli Ali Fuat Basgil Sosyal Bilimler Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Kocaeli Ali Fuat Basgil Sosyal Bilimler Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Kocaeli Ali Fuat Basgil Sosyal Bilimler Lisesi SBS taban puanları, Kocaeli Ali Fuat Basgil Sosyal Bilimler Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Kocaeli Ali Fuat Basgil Sosyal Bilimler Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Adı: KOCAELİ ALİ FUAT BASGİL SOSYAL BİLİMLER LİSESİ
Adresi: YAVUZ SULTAN SELİM MAH.ACISU BELDESİ

Mimar Sinan Lisesi
Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Mimar Sinan Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Mimar Sinan Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Mimar Sinan Lisesi SBS taban puanları, Mimar Sinan Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Mimar Sinan Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Adı: MİMAR SİNAN LİSESİ
Adresi: CEDİT MAH. TURAN GÜNEŞ CAD. NO: 65

Namık Kemal Lisesi
Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Namık Kemal Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Namık Kemal Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Namık Kemal Lisesi SBS taban puanları, Namık Kemal Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Namık Kemal Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Adı: NAMIK KEMAL LİSESİ
Adresi: MEHMET ALİ PAŞA MAH. KAVAKLAR CAD. NO: 59 İZMİT

Yahya Kaptan Lisesi
Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Yahya Kaptan Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Yahya Kaptan Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Yahya Kaptan Lisesi SBS taban puanları, Yahya Kaptan Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Yahya Kaptan Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Adı: YAHYA KAPTAN LİSESİ
Adresi: YAHYA KAPTAN LİSESİ YAHYAKAPTAN MAH.İZMİTKOCAELİ