Renk Seçimi
+ + + + + + + + + + + + + + X

Kocaeli Gebze'deki Liseler

Konusu 'Liseler Rehberi' forumundadır ve Suskun tarafından 29 Nisan 2011 başlatılmıştır.

1. Suskun

Suskun V.I.P Vip Üye

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    5.480
    Yer:
    Türkiye
    * CUMHURİYET LİSESİ
    * ÇAYIROVA SÜLEYMAN DEMİREL LİSESİ
    * DARICA LİSESİ
    * DARICA NEŞET YALÇIN LİSESİ
    * GEBZE ATATÜRK LİSESİ
    * GEBZE LİSESİ
    * GÜZELTEPE FEVZİ ÇAKMAK LİSESİ
    * SARKUYSAN LİSESİ
    * TAVŞANÇIL MARŞALL BOYA ÇOK PROGRAMLI LİSESİ
    * ZİYA GÖKALP LİSESİ​

Cumhuriyet Lisesi

Kocaeli Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Cumhuriyet Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Cumhuriyet Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Cumhuriyet Lisesi SBS taban puanları, Cumhuriyet Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Cumhuriyet Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
    Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: CUMHURİYET LİSESİ
    Adresi: CUMHURİYET MAHALLESİ KUBİLAY CAD. 2212/6 GEBZE KOCAELİ
    Telefon Numarası: 2627447157
    Faks Numarası: 2627447142

Çayırova Süleyman Demirel Lisesi
    Kocaeli Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Çayırova Süleyman Demirel Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Çayırova Süleyman Demirel Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Çayırova Süleyman Demirel Lisesi SBS taban puanları, Çayırova Süleyman Demirel Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Çayırova Süleyman Demirel Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
    Adı: ÇAYIROVA SÜLEYMAN DEMİREL LİSESİ
    Adresi: Emek Mah. Fatih Durağı Çayırova Cam Fabrikası Yolu Üzeri Gebze Kocaeli
    Telefon Numarası: 2626542299
    Faks Numarası: 2626533769

Darıca Lisesi
    Kocaeli Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Darıca Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Darıca Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Darıca Lisesi SBS taban puanları, Darıca Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Darıca Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
    Adı: DARICA LİSESİ
    Adresi: NENE HATUN MAH.SOKULU CAD. DARİCA GEBZE KOCAELİ
    Telefon Numarası: 2627453393
    Faks Numarası: 2627450167

Darıca Neşet Yalçın Lisesi
    Kocaeli Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Darıca Neşet Yalçın Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Darıca Neşet Yalçın Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Darıca Neşet Yalçın Lisesi SBS taban puanları, Darıca Neşet Yalçın Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Darıca Neşet Yalçın Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
    Adı: DARICA NEŞET YALÇIN LİSESİ
    Adresi: Kazim Karabekir Mah. Oruç Reis Cad.
    Telefon Numarası: 2626559787
    Faks Numarası: 2626554580

Gebze Atatürk Lisesi
    Kocaeli Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Gebze Atatürk Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Gebze Atatürk Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Gebze Atatürk Lisesi SBS taban puanları, Gebze Atatürk Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Gebze Atatürk Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
    Adı: GEBZE ATATÜRK LİSESİ
    Adresi: İNONÜ MAH.İBRAHİMAĞACAD.
    Telefon Numarası: 2626430205
    Faks Numarası: 2626460393

Gebze Lisesi
    Kocaeli Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Gebze Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Gebze Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Gebze Lisesi SBS taban puanları, Gebze Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Gebze Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
    Adı: GEBZE LİSESİ
    Adresi: Mustafa Paşa Mah. Şehit Yılmaz Argon Cad. 748 Sok. No: 29 Gebze Kocaeli
    Telefon Numarası: 2626417713
    Faks Numarası: 2626411023

Güzeltepe Fevzi Çakmak Lisesi
    Kocaeli Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Güzeltepe Fevzi Çakmak Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Güzeltepe Fevzi Çakmak Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Güzeltepe Fevzi Çakmak Lisesi SBS taban puanları, Güzeltepe Fevzi Çakmak Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Güzeltepe Fevzi Çakmak Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
    Adı: GÜZELTEPE FEVZİ ÇAKMAK LİSESİ
    Adresi: Yenimahalle Adnan Kahveci Cad. No:2 Güzeltepe Gebze Kocaeli
    Telefon Numarası: 2627444021
    Faks Numarası: 2627446640

Sarkuysan Lisesi
    Kocaeli Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Sarkuysan Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Sarkuysan Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Sarkuysan Lisesi SBS taban puanları, Sarkuysan Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Sarkuysan Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
    Adı: SARKUYSAN LİSESİ
    Adresi: Osman Yılmaz Mah. Yeni Bağdat Cad. No: 25 Gebze Kocaeli
    Telefon Numarası: 2626411607
    Faks Numarası: 2626416443

Tavşançıl Marşall Boya Çok Programlı Lisesi
    Kocaeli Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Tavşançıl Marşall Boya Çok Programlı Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Tavşançıl Marşall Boya Çok Programlı Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Tavşançıl Marşall Boya Çok Programlı Lisesi SBS taban puanları, Tavşançıl Marşall Boya Çok Programlı Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Tavşançıl Marşall Boya Çok Programlı Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
    Adı: TAVŞANÇIL MARŞALL BOYA ÇOK PROGRAMLI LİSESİ
    Adresi: MUHARREM TETİK CAD. CUMHURİYET MAH. NO:1 TAVŞANCIL
    Telefon Numarası: 2627530729
    Faks Numarası: 2627530047

Ziya Gökalp Lisesi
    Kocaeli Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Ziya Gökalp Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Ziya Gökalp Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Ziya Gökalp Lisesi SBS taban puanları, Ziya Gökalp Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Ziya Gökalp Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
    Adı: ZİYA GÖKALP LİSESİ
    Adresi: BEYLİKBAĞİ MAH.YAŞAR DOĞU CAD.NO:75
    Telefon Numarası: 2627431080
    Faks Numarası: 2627431080

2. alikck

alikck Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    çok saol yaa