Klavyede sonsuz işareti nasıl yapılır ?

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Yorum yapılan konu google'ın da göründe kaçmıyor. Demek ki bu konuda bişeyler var :)

Hem o hemde gündem yada güncelliğini yitirmeyen konularla alakalı :)

Yani insanların takibindeki konunun ne olabileceğini bilmek önemli.
Demekki sonsuzluk işareti çok aranılan birşey.
Mesela Atatürkün 19 mayıs sözleri 19 mayısda çok ziyaretçi almıştı kanımca 2. sıraya yerleşmesi de bu yüzden.
Gündemi dikkate alarak konu açıldığında ve kendi cümlelerimizle ve yorumlarımızla süslediğimizde (fakat özgün olmak kaydıyla, alıntı olan içerik asıl içerikten sonra geldiği için değeri düşük olur) hitinden geçilmez diyerek ekliyorum :)

Bu konuda @RUZG4R'ı tebrik ediyorum, çünkü kendi yorumlarıyla gündemin nabzını yansıttığı için konuları tutuluyor :)

Düzenleyen yönetici:

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Hem o hemde gündem yada güncelliğini yitirmeyen konularla alakalı :)

Yani insanların takibindeki konunun ne olabileceğini bilmek önemli.
Demekki sonsuzluk işareti çok aranılan birşey.
Mesela Atatürkün 19 mayıs sözleri 19 mayısda çok ziyaretçi almıştı kanımca 2. sıraya yerleşmesi de bu yüzden.
Gündemi dikkate alarak konu açıldığında ve kendi cümlelerimizle ve yorumlarımızla süslediğimizde (fakat özgün olmak kaydıyla, alıntı olan içerik asıl içerikten sonra geldiği için değeri düşük olur) hitinden geçilmez diyerek ekliyorum :)

Bu konuda @RUZG4R'ı tebrik ediyorum, çünkü kendi yorumlarıyla gündemin nabzını yansıttığı için konuları tutuluyor :)

doğru bu inanırım bir örnek vereyim ..Ben tv izleyen biri değilim ama gecen ay kuzenin bana ay bu çocuğa bayılıyorum dedi..Bende yürü git mikrop başka yerde bayıl dedim :D sonra kim bu diye nette bakarken konuyu forumada açtım ..Yavaş yavaş yükseliyor :)) Halbuki bir kere bile izlemişliğim yok :P

Düzenleyen yönetici: