• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Klavyede sonsuz işareti nasıl yapılır ?

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
sen benimle savaşmayı ne zaman bırakacaksın :D

evet sorunlu kimisinde sonsuz işreti çıkarken kimisinde üçgen çıkıyor ..yada hiç bir şey çıkmıyor bilgisayardaki herhangi bir sürümden kaynaklanıyor olabilir diye düşünüyorum ama bu konuda pek bilgi sahibi olmadığım için konuyu abiye havale ettim en kısa zamanda ilgileneceğini belirtti.:) o zamana kadar kopyala yapıştır la idare ediverin artık :))

Benim pc matematiğe karşı sanırım :D
Sonsuzluğu geçtim üçgeni bile bulamadı :kik

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Dün akşam neden farklı şekil çıktı ki anlamadım. Gayette güzel oluyor sonsuzluk işareti Alt+8734 ile...

Ama burada değil arkadaşlar Microsoft Word üzerinde yapmalısınız :)

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Yada şöylede bulunabilir işaretler;
Başlat / Programlar / Donatılar / Sistem Araları / Karakter Eşlem

İstemediğiniz kadar karakter var :)

Paradoks

... Elif ...
Özel üye
sen benimle savaşmayı ne zaman bırakacaksın :D

evet sorunlu kimisinde sonsuz işreti çıkarken kimisinde üçgen çıkıyor ..yada hiç bir şey çıkmıyor bilgisayardaki herhangi bir sürümden kaynaklanıyor olabilir diye düşünüyorum ama bu konuda pek bilgi sahibi olmadığım için konuyu abiye havale ettim en kısa zamanda ilgileneceğini belirtti.:) o zamana kadar kopyala yapıştır la idare ediverin artık :))

Senle sonsuza denk savaşıcağım şüphen olmasın :D:D

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
bilgisayar gitti :D
bu ne yaaa sakın yapmayın:him
ögrenci hesabı kopyala yapıştır yap:kik
yorma kendini:P

haha :D yorumları okusaydın ya yapmadan önce :D herkeste farklı bir sonuç veriyor .kimisindegerçekten sonsuz işareti kimisinde kare kimisinde üçgen kimisinde pc komple gidiyor :D sürümle ilgili bir durum galiba ..;;H