• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Kıskançlık ve Çocukluk Yıllarım

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
Ahh ahh çocukluk diyince aklıma gelen en güzel yıllarım 6 senem gelir 6. sene sonunda gelen kötü haberle dünyam basıma yıkıldı küçük bir kardes geldi. kırmızı bir yüzü olan kuyruğuna basılmıs yavru kedi gibi hiç susmadan ağlayan ilginç bir gırtlak yapısına sahip bu yaratıkla o güzel günlere veda etmek zorunda kalmıstım eskiden her gelen bana çikolatalar şekerler ciciler getirirdi onun gelmesiyle artık abla konumuna düsmüş oldum evde herkez onunla ilgileniyordu artık evde oyun oynarken annem uyarıyordu ses yapma uyanmasın tabi o yaslarında verdiği kıskanclık duygusu bende nasıl artmıssa artık bebeğe yapmadığımı bırakmamıstım beşiğinden düsürmelere kadar. son noktayı oda yesin diye elimdeki ekmeği ağzına sokmustum nerdeyse boğuluyormus sonra annemler bebek ölmesin diye beni anasınıfına yolladılar hala yasıo şimdi eşşek kadar oldu 19 yasında :D

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
yok yaf gayet güzeldi ama saldırgan bir çocukluk geçirdim mahallenin erkek çocuklarını döferdim onlarda annelerini anneme şikayet için gönderirlerdi :D