• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

İzlediğiniz En Güzel Filmler

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Kabadayı da Şener Şen tek başına bir baş yapıt yapmış resmen, o adamın oyunculuğu bir filmi izleyebilmek için yeterli bence ;) Gönül Yarası'nda da oyunculuk süperdi

MRMİC

Uzman
KABADAYI

Ali Osman:Senin silahında mermi ters dönmüş evlat.Dikkat et kendini vurmayasın.delikanlı adam yol yordam bilir.Raconda sığınanları teslim etmek gibi birşey varmıdır?Duydunmu hiç?
Bak Devran efendi,sen beni tanımassın.Ben arkamda çok ceset bıraktım.Çok aileyi ağlattım.Bir sürü bela herifin ciğeri gözümü bile kırpmadan söküp aldım.Cesetleri çoktan çürüdü.Bunların bir kısmı bilinir,bir kısmı bilinmez.Sonunda birşeyler oldu ve ben silahı bıraktım.Tövbe ettim.Uzun zamandan beri beladan uzak,sakin bir hayat yaşıyorum.Yalnız biliyormusun?Ben hastayım,bu hastalık şey...Unutuyorsun.Herkesi,herşeyi unutuyorsun.Kafanda ne varsa silinip gidiyor,sıfır oluyorsun.Bu nedemek biliyormusun?

Devran:Anlatırsan,anlarım.

Ali Osman:Şu demek.Seni şuracıkta gebertsem,zerre kadar vicdan azabı çekmeyeceğimi biliyorum.Çünkü yeminimi unutacağım.Seni unutacağım.Silahı nasıl beynine dayadığımı,nasıl tetiği çektiğimi,o sefil beyninin nasıl dağıldığını asla hatılayamayacağım.
Yani benim açımdan artık tövbe diye bi sorun yok.

Unutulmaz bi sahne Şener Şen'in mükemmel oyunculuğu:)

MRMİC

Uzman
kill_bill_vol_2.jpg

2'nin sonu harikaydı..:)

LoSt_LoVe

Forum Onuru
bende aynısını düşünmüşüm kabadayı filmini götüren ikisi olmuş kenan harika bir performans göstermiş.ama yinede beğenmediğim bir oyuncu.

LoSt_LoVe

Forum Onuru
bencede 2. kill bill harikaydı.

bende film arşivi var tam 177 film

izlediklerimin yarısı bile değil.ama benim gibi film sevenler olduğunu görmek harika

ha birde kitap sever demeliydim ;)

MRMİC

Uzman
Anthony Quınn Gerçekten muhteşem oynamış..
Libyanın italyanlara Ömer Muhtar önderliğiyle verdiği muhteşem mücadele
mutlaka izlenmeli...

LoSt_LoVe

Forum Onuru
en iyisi bilgisayar arşivi gidemiyorda izlemek isteyen bana gelebilir

artık akıllandım böyle üçkağıtlardan arşivim elle tutulmuyor.bence sende denemelisin.