İnsanlar Neden Küfür Eder?

Konusu 'Cinsellik' forumundadır ve Kızıl_Mavi tarafından 4 Kasım 2009 başlatılmıştır.

1. Kızıl_Mavi

Kızıl_Mavi ѕση_¢ıqℓıк

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    2.980
    Yer:
    Misafir Sevmez
    Herzaman aklıma takılmıştır bende dahil sanki bir alışkanlıkmış gibi sinirlendiğimizde karşımızdaki insana belden aşağı diye tabir edebileceğim küfürler ederiz . Edilen küfürler genelde cinsellik içerikli küfürlerdir ebeden anne baba yada şahısın kendisine hitaben olurlar. aklıma takılan şu insan sevmediği insana ettiği küfürleri yapma ihtimali nedir. mesela iki erkek kavga ediyorlar arada birbirlerine şuan kelimelere dökmek istemediğim tahmin edebileceğiniz küfürleri ediyorlar bunları hayata geçirme ihtimalini düşündüğümüzde bu iki erkeğin anormal bir cinsel hayatlarının olması lazım eş cinsellik gibi aksi takdirde hayata geçiremezler. şayet karşı cinsten hoşlanan iki erkek birbirlerine ne amaçla küfrederler hep düşünmüşümdür. yani sinirlenince neden insanların böyle bir deşarj olma alışkanlığı vardır yada iki erkek olmasada neticede sevmediği bir insana küfür ediliyor bu durumda sevmediği bir insanlar ettiği küfürleri hayata geçirmeyi kim isterki madem hiç hayata geçirmek istenmez neden böyle bir küfür edilir. bu durum anneye küfürde daha fazla şaşırtıyor belki adamın annesi 70 yasında iki büklüm kadın :D
  2. Suskun

Suskun V.I.P Vip Üye

Beğenileri:
    102
    Ödül Puanları:
    5.480
    Yer:
    Türkiye
    Bende hep merak etmişimdir başka kültürlerde küfür var mı ?
  3. YoRuMSuZ

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    1.702
    Ödül Puanları:
    8.080
    Konu detaylandırılabilir hatta bir araştırma konusu bile olabilir. Bu sadece erkeklere has bir özellikte değil aslında :) Bayanlar da birbirlerine karşı afişte oldukları ile ilgili gayet günyüzü görmemiş küfürler savurabiliyorlar :) Bir nevi aşağılamak heralde gurura dokundurma yapmak amaç diye düşünüyorum.
  4. Suskun

Suskun V.I.P Vip Üye

Beğenileri:
    102
    Ödül Puanları:
    5.480
    Yer:
    Türkiye
    Seyrekte olsa kızdığımda şu söz aklıma gelir "dünyada en güçlü insan öfke anında öfkesine sahip olabilendir" ve ben bunu başarıyorum.;;O
  5. k@LpSiz_K@fKéF

k@LpSiz_K@fKéF Üstat

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    B!L€C€G!M
    Şimdi 70 yaşında bir kadına demişsin ya onun bir fıkrası ama bura yeri değil :D
    Bir ara hatırlat anlatırım :)
    2. Hadi erkeklerin ettiği küfürü matematiksel olarak yapma olasılığı var. Peki kızların ettiği küfrü yapma olasılığı % kaç? Bende bunu merak ediyorum :)
    Ayrıca öyle anneye küfür olmaz... Küfrün bile adabı var :D

Sayfayı Paylaş