İlköğretim 6. 7. ve 8. Sınıf Ders Videoları

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.

Mc_ÖRGE

Kaptan
Özel üye
Vitamin 6, 7 ve 8. sınıflar için videolu dersler sunuyor.

6, 7 ve 8. sınıf öğrencileri, “Ama neden?, “Peki nasıl?” sorularının zihni meşgul ettiği bir yaş dönemindedir. 21. yüzyıl eğitim anlayışının gerektirdiği bu meraklı, sorgulayıcı yaklaşım, Vitamin’in de çıkış noktasıdır. Vitamin bilgiyi bütünüyle ezberden uzak, eğlenceli, ilgi çekici yöntemlerle verir ve öğrenciye bilgiyi analiz ederek, yorumlayarak, gerektiğinde transfer ederek kullanabilme becerisi kazandırır. Vitamin’in yol haritası, kalıcı bilgiye ve başarıya güleryüzle götüren yolu gösterir.

Vitamin’de ders içeriklerini, öğrencinin, günlük yaşam akışı içinde karşılığını bulacağı, derslerin eğlenceli yönünü keşfedip görerek, deneyimleyeceği yöntemlerle geliştirdik. Öğrencilerin farklı öğrenme düzeyleri, stilleri ve farklı zeka tiplerini referans alarak, onlara yüksek görsel kalitede binlerce interaktif etkinlik, canlandırma ve deneyle zenginleştirilmiş aktif, çok boyutlu bir öğrenme ortamı sunuyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığının öğretim programına uygun olarak düzenlenen ders içerikleri, öğretim programında yer alan ders kitapları ve öğrenme alanları ile ilişkilendirilmiştir. Tam öğrenme modelini ve sarmal yapıyı destekleyen Vitamin, sürekli yeni içerik eklenerek ve güncellenerek dinamik doğasını korur.

wert_jkl

Üyecik
Egitimci-gencakademi-john locke nicki ile değerli bir arkadaş tarafından yapılan?????????

Bu çalışma zambnak yayınlarına ait

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.