Hatıra Defteri..:)

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Ya anı da yok ki bende, yorumsuzu eskiden tanırım, gel dedi site açtık forum üye ol, geldik olduk da kazık çaktık sanki, iki seneyi geçti işte :) geleni karşılıyoruz hala buralarda böyle :P

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Gel dedim geldin :) Teşekkürler ya hakikaten sende ilk günden beri nerdeyse gün aksatmadan (yaz tatilleri hariç :)) hep burda oldun ve en çok emek verenisin forumun. Açıldığı günden beri istatistiklerin tepesinde olmayı seven ve bu konudaki liderliği hiçkimseye kaptırmayan canım arkadaşım benim :)

Kaybolma sakın ama kaybolmama ihtimalini zayıf görüyorum artık :)

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Ya anı da yok ki bende, yorumsuzu eskiden tanırım, gel dedi site açtık forum üye ol, geldik olduk da kazık çaktık sanki, iki seneyi geçti işte :) geleni karşılıyoruz hala buralarda böyle :P

ilk gunden itibaren bende vrimm kelebek gibi yorumsuz forumu actim bir bak demisti ve uye olmustum acildigi gun
ama artik kelebek biz eskiduik kiz :))) circirböcegi nasil kozasina cekildi yerini yeni uyelere verdi diyomki bizdemi kozamiza cekilsek :))

saka saka tabki :)) cerezforum oldugu sürece biz burdayiz cerezforum ailesi olarak ve büyük ihtimal nasil ilk uyesi isem sanirim son giden uyede ben olurum :)

cırcırböcee

V.I.P
V.I.P
Beni mi çekiştirdiniz siz hımm :)

Kozama filan çekilmedim ama insan soğuyunca nete giresi gelmiyor hiç. Zamanı dolduracak çok şey varki hayatımda. O yorgunluğun üzerine eskisi gibi saatlerce bilgisayar başında oturmak iyice yoruyor beni. Yaşıyorum hayattayım merak etmeyin:)

Bu gün kelebekle görüştük, daha geçen andım adını dedi e dedim madem unutulmamışız eski dostları ziyaret edeyim diyerek açtım kapıyı girdim içeri :)

Selam ve sevgilerimleeee...

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
OOOOOOOOO kimler gelmiş efem kimler :) Hoşgeldin sefalar getirdin. Tamam kabul ediyorum şartlar değişir ayrı kalınır ama seninkisi tümden gitmek oldu ya. Sevindim gerçekten seni gördüğüme.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Beni mi çekiştirdiniz siz hımm :)

Kozama filan çekilmedim ama insan soğuyunca nete giresi gelmiyor hiç. Zamanı dolduracak çok şey varki hayatımda. O yorgunluğun üzerine eskisi gibi saatlerce bilgisayar başında oturmak iyice yoruyor beni. Yaşıyorum hayattayım merak etmeyin:)

Bu gün kelebekle görüştük, daha geçen andım adını dedi e dedim madem unutulmamışız eski dostları ziyaret edeyim diyerek açtım kapıyı girdim içeri :)

Selam ve sevgilerimleeee...

Circirböcegi hosgeldin tekrardan umarim sadece ziyaret degil,de kalici geri döndün
seni tekrardan burda görmek cok güzel..