• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Gözde Kansu Kimdir?

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Gözde Kansu 23 Ağustos 1980 Yılında İzmir de doğmuş.

VDgC62y.jpg

Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Oyuncu Dükkanı adlı kast ajansındadır.
Oyunculuğa nasıl başladığını
''Oyunculuğa nasıl başladığımı anlatmak için çok geri gitmek gerekiyor çünkü her şey baleyle başladı. Doğduğumda çok esnek olduğum için ailem korkup beni doktora götürmüş (gülüyor). Doktor da “Bu kızı hemen baleye yazdırın” demiş. Yaşıtlarım anaokuluna giderken; ben kendimi bale resitallerinde buldum. Ben okul hayatımda sürekli okulu kırıp, okulun tiyatro ve müzik kolu faaliyetlerinde yer alan, sahneden inmeyen öğrencilerinden oldum. Tiyatrocular ne yapıyor, sınavlara nasıl giriliyor derken kendimi İstanbul’da buldum. İstanbul Şehir Tiyatroları’nın oyunlarını seyretmeye İstanbul’a geldim. Ekiple tanıştım ve sonra onların Antalya turnelerine davet edildim. Antalya’dan dönünce de İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nün sınavlarına girdim ve kazandım.''
şeklinde belirtti.

Filmografisi

Bahar Dalları (TV dizisi) 2009 Emine

Neşeli Hayat 2009

Dudaktan Kalbe 2007-8 Nimet Başar Altuğ

Issız Adam 2008 Sinem

Cemile (TV dizisi) 2006 Elvan

Haylaz Babam (TV dizisi) 2005 Sekreter Yasemin

Kısmet (dizi) (TV dizisi) 2005 Ebru

Canım Benim (TV dizisi) 2004

Mürüvvetsiz Mürüvvet (TV filmi) 2004

Yeter Anne (TV dizisi) 2002 Deniz