• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Fotoğraf yarışması: ESKİ

'eski' konulu en güzel fotoğraf hangisi?

• Toplam katılan
    16
  • Anket kapatıldı: .

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
''eski'' temalı fotoğraf yarışmamıza katılım süresi bugün doldu. birinci olmaya aday fotoğrafları ankete sunmanın da vakti gelmiş bulunuyor. katılımda bulunan arkadaşlara gönderdikleri değerli fotoğraflar için teşekkür ediyorum...

bu kelimenin ardında nice anlamlar gizli, yorumlara sunduğumuz zaman her kalpten bambaşka bir eski manzarası ortaya çıkar... onu tanımlamak istesek lugatlar yetersiz kalır, anlatmaya çalışsak kelimeler kifayetsiz.

ben de evdeki fotoğraf makinesini kurcaladım, tarihi evlerin hayli fazla olduğu Doğu Karadeniz'de (muhtemelen Artvin'de) çekilmiş bu iki fotoğraf, 'eski'yi anlatmaya elverişli gibi göründü :-)

eski-fotograf.jpg

eskilerin kıymeti başkadır, geçmişi çağrıştırır, eskiler demek tebessüm etmek demektir çoğunlukla....insan doğar, yaşar, ve ölür ve her şey de eskir, yıpranır, bir o kadar değerlenir ama...

vee işte eski temalı fotoğraf yarışması katılımcılarının çekmiş oldukları fotoğraflar:

FOTOĞRAF 1

fotofraf1.jpg

FOTOĞRAF 2

fotograf2.jpg

Sentinus

Tengri biz menen!
Özel üye
Bu yarışmaya en çok ben katılmak isterken bir türlü kısmet olmadı aklımda ki temayı karelere sığdırmak. Fazla yoğun olduğum döneme denk geldi malesef.