erkeklerin kuralları :)

kelebek

-ütopik-
V.I.P
ERKEKLERİN DE KURALLARI VARDIR...)

1 - Tuvalet kapağı konusu artık netleşmeli. Bize yukarıda lazım, size aşağıda. Yukarıda bulursanız aşağıya indirin. Söylenmenize gerek yok. Biz aşağıda bulunca söyleniyor muyuz ?

2 - Pazar günü maça gidilir. Bu ibadet gibi bir şeydir. Artık kabullenin.

3 - Alışveriş asla bir spor değildir ve olmayacaktır.

4 - Ne istiyorsanız açık isteyin. Gizli imalar, ya da açık imalar tarafımızdan asla anlaşılmaz yada anlaşılmak istenmez Sadece ne istiyorsanız onu söyleyin. O zaman anlarız.

5 - Her türlü sorumuzu mümkün olduğunca "evet" ya da "hayır" ile cevaplayın.

6 - Bir sorununuzu çözmek istediğinizde bize gelin. Biz bunun için varız. Empati yapamayız. Bu bayanlar içindir.

7 - 17 aydır süren baş ağrısı bir problemdir. Artık doktora gidin.

8 - 6 Ay önce bir tartışmada söylediğimiz şeyler geçersizdir. Daha doğrusu söylediğimiz ve 7 günü geçen her şey geçersizdir. Aleyhimizde kullanılamaz.

9 - Şişman olduğunuzu düşünüyorsanız muhtemelen öyledir, bize sormanıza gerek yok.

10- Bizden bir şey yapmamızı isteyin. Ya da nasıl yapmamız gerektiğini söyleyin. Ama ikisini birden yapmayın. Nasıl yapıldığını biliyorsanız kendiniz yapın.

11 - Kristof Kolomb'un yön bilmesine ihtiyaç yoktu. Bizim de yok.

12 - Bütün erkekler aynı default windows ayarı gibi sadece 16 renk görür. Örneğin şeftali ya da portakal bizim için birer meyvedir renk değildir.

13 - Biz size "neyin var" dediğimizde, "hiçbir şey yok" diyorsanız hiçbir şeyiniz yoktur. Yalan söylediğinizi biliriz ama kurcalayınca nasılsa altından hayrımıza bir şey çıkmaz.

14 - Bir yere giderken üstüne ne giyersen giy, hiç fark etmez. Gerçekten... Sormana gerek yok.

15 - Eğer futboldan, otomobillerden anlamıyorsan ne düşünüyor diye sorup durma

16 - Kesinlikle yeterince elbisen var...

17 - Kesinlikle yeterince ayakkabın var...

18 - Tamam bu gece koltuktayım ama hiç sorun değil. Biz bunu kamp yapıyor gibi algılarız.

KaderKatibi

Dürüstlük insanın kartvizitidir, Matbaada basılmaz
Özel üye
Ne kadar çok kuralımız varmış:)

Alışveriş asla bir spor değildir ve olmayacaktır. Aynen katılıyorum

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
bunun çıktısını alıp eve asmam lazım ya yemin ederim her kural beni ve dertlerimi anlatmış ,yaktım seni hahhhahhah :)

bide şu çocuklara ders çalıştırma konusunu bi irdelesek ya fena olmaz :)

valla anlamıyorum alfabe değişmiş matematik değişmiş kafa yormak zor geliyor
alfabede B harfi bı olmuş anlayın işte ....

Düzenleyen yönetici: