• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Enes'in Köşesi

Bulanıklaşır köşe bucak hayat.Karamsar olur bir anda aklin.Çelişki dolu dakikalar geçmek bilmez acaba demekten başka diye bileceğin söz yoktur.Bir dakika olsa geriye dönük her şeyi söylebileceğin bir dakika ararsın ama yine de beceremezsin.O an aklıma gelecek şeyi anımsamak isterim ve sana şu sözlerimi söylemek isterim.

Bir hayal sanki seni sevebilmek.Hıçkırarak ağlarken seni yanımda hissede bilmek.Bir bulut olup seni göklerde gezdire bilmek isterdim.

Zamanın ve dakikaların bir faydası olmayacak artık ben sana seni anlatamazken nasıl mutlu olabilirim ki.

Boşver demek isterim bazen onun arkadaşlığı dostluğu yeter derim ama bu beni mutlu etmeyecektir.Ben mutluluğu ararken umutsuz olmuşum da haberim yok.

Not: Okuyucular için söylüyorum edebiyatım kötüdür ve yazılanlar benimdir. Özellikle aralara yazdığım sözler benimdir almazsanız sevinirim.

Bu şarkı bitiriyor beni :( bu şarkıda en dikkat çekici olay seyircilerin hepsi tek ağazdan söylüyor bunu başarmak çok zordur. Tebrikler

Sizlerle geçirdiğim vakit gerçekten çok iyiydi hepinizde çok iyi insanlarsınız ama artık gitme vakti geldi buraya ilk geldiğimde biraz kaldıktan sonra askere gitmiştim kadermi dersiniz ne dersiniz bilmem ama tekrar gitme kararı aldım ve askere gidiyorum doğuda görev yapacağım için artık giremeyeceğim hakkınızı helal edin benden bu kadar.

Sevdiğim sürece seni senin için öleceğimi sen arkana bile bakmazken senin peşinden geleceğimi unutma sevdiğim.

burası benim köşem ve köşe kapmaca oynamak geldi içimden bir köşe kapın desem kapacak bir köşeniz varmı, herkez birşeylerle uğraşıp duruyor kimi işinde gücünde, kimi elişi peşinde, kimisinin dünya umurunda değil köşe kapmaktan kastım biraz farklı gelebilir arkadaşlar ama türkiye yoğun bir deprem sarsıntısı altına gireceği görüşleri var umalım da rabbim bizi bu gibi bir sınava tabi tutmaz ama kaçacak bir köşemiz yok işin doğrusu ölümden öte köymü var hayır ölüm nefes kadar yakın bize tedbirimizi elden elimizi kimseden esirgemeyelim rabbim yar ve yardımcımız olsun.