• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

En Komik ve Neşeli Bayram Mesajları

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Kurban Bayramında Kurban Alacak Paran Yoksa; BULENT Yaz 3162 Ye Gönder, Bülent Ablan Sana Kurban Olsun :D

Bak AnLaşaLım. mendiL şeker ve harçLiğimi Peşin aLirim. Seninkinide Taksite BöLer üzerine yatarim. Ehh sartLarimi KabuL edersen Bayramını Candan KutLarım..

Sayın değerli, sağlam ciğerli, bazen üzüntülü, bazen kederli, su gibi akan, şimşek gibi çakan muhterem varlık, kalbimin en derin köşesinde, gülsuyu şişesinde saklamış olduğum selamlarımı sunar hürmetler ederken, evvela seni, beni, gemideki dümeni, tarladaki dikeni, dünyada olup biteni, gurbette hasret çekeni, baharı yazı, kemanı sazı, bahçedeki kazı, erkeği kızı, insandaki nazı, yaratan Allah'tan iyi olmanı diler bayramını kutlarım :)

Gecen barda gündüzün kafede olsun ..altında x5'in üstünde lewis kotun olsun.. hep iç kafan güzel olsunn..gecen yatağında gündüzün msnde olsun...müziği aç bası koy komşular kopsun...Hayatın neşeli kotan sınırsız olsun...BAYRAMIN MÜBAREK OLSUN

Butun charların 80 itemlerin +10 olsun taktıgın kolye iron olsun küpelerın +5 uniq olsun Clanın Knight Olsun Pelerını Uzun Olsun Hatta Ve Hatta senınkı Kısa Beyaz CLanınkı Uzun Olsun Her Ölen Lufersonda Dogsun Oyun Koxper Dolsun Bayramın Kutlu Olsun

Merhaba, bu bir bayram mesajıdır: biliyorsun, bugün bayram. Daha 3 gün bayram devam edecek, ben sadece bugünü kutlamak istemiyorum, bu bir süreçtir, 4 günlük bir bayramın tamamı mübarek olsun, sağlık mutluluk dilerim. Tabii mutluluk herkese göre değişir, seni mutlu eden her neyse onları dilerim. Yoksa başkalarını mutlu edecek şeylerden sana ne!? ama sağlık öyle değil, herkes için benzer anlamlar ifade eder. Daha neler diyebilirim ama, yer yok :)

"Telefonum telefonunuzun bayramını en içten dileklerle kutlar, uzun batarya ömürleri diler."

Tanrı'dan su istedik, denizleri; çiçek istedik, kırları; dost istedik bu numarayı verdi... Bayramın mübarek olsun

Mesajlarin bedava oldugu bu gunde sizin ve yedi ceddinizin, kandil, ramazan, kurban, yeniyil, 23 nisan, 19 mayis, 29 Ekim, Dogum gunu, babalar ve anneler gunu, 4 eylul, canakkale zaferi, Sivas kongresi, hatayin kabulu, malatyanin kaysi festivali, cemrenin dusmesi, pancar sokumu, mart dokuzu, salca kaynatma, pekmez kaynatma, ve her ne kadar onemli gununuz varsa simdiden kutlu olsun, Daha sonra vay efendim bana mesaj atmadin, aramadin, sormadin dememeniz dilegiyle..

Havai\'de evin Miami\'de yazligin olsun salonunda plazman olsun,Yaninda sevdiklerin uzaginda düsmanin olsun, Dokundugun gümüs tuttugun altin olsun iyi bayramlar.

Küçücük Olmak Gerekmiş Bayram Güzel Geçsin Diye.. Biraz Şeker, Biraz Sevgi Gönderiyorum Sana. Kalbin Kocaman, İçindeki Çocuk Küçücük Kalsın Diye..İyi BAYRAMLAR

Bunların bazıları netten bazılarıda geçen bayramlarda bana gelen msjlardan bi kaçı. Elinde böyle msjları olan varsa ekleyebilirr...

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
allahüme midem erudi vel kazeti vel kuzueti vel tavuketi elhelva elbaklava kebapellezine dolmahüm allahım verbanaa.zira açlık çok fena.iyi bayramlar

bir bayram gülüşü savur göklere,
eski bayramlardan gülücükler getirsin samimi ve içten,
gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin.
iyi bayramlar.

yaşamın kaynağı sevgi ise, sevgi bir tutku, tutku bir amaç, amaç bir şeyleri birileriyle paylaşmaksa, paylaşmak dostluk, dostluk hatırlamaksa eğer; hep aklımdasınız. bu bayramda da dostluğumuzun daha da pekişmesi ve ebedi olması dileğimle. nice mutlu bayramlara

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Bayram sabahları, demli bir çay, su böreği, bayram şekerleri, şeker isteyen çocuklar, kurbanlık hayvanların sesleri, bir telaş bir koşturmaca. Köprü hep kalabalık, bayram programları, kolonya ikramları, bayram harçlıkları, uzun bayram tatilleri, ev gezmeleri, kısa hal hatır sormalar, el öpenlerin çok olsunlar ve daha bir dolu küçük ayrıntı. Hayatın üzerindeki ‘pause’ düğmesine dokunun… Kısa bir süre için hayatı durdurun. Mutlu bayramlar…

Mutluluğun Türkiye enflasyonu kadar yüksek, üzüntün memur maaşı kadar az, geleceğin ise Demirel’in kafası kadar parlak olsun, Kurban Bayramın mübarek olsun!

Aries

Katılımcı
Bu sabah uyandığımda telefonumdaki güzel mani

Bayram gelir evlere
Sevgi verir ellere
Gel öpeyim elini
Elim girsin gö... :v