• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

El yazisi örnekleri

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Eğik El Yazısı Küçük Harfler

elyazisialfabe.jpg

Eğik El Yazısı Büyük Harfler

image0039-cropp.jpg

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Okullarımızda İlkokuma Yazma Öğretiminde Kullanılan Ses Temelli Cümle Yönteminde Seslerin ve Harflerin Öğretiliş Sırası

sestemellikucukk.gif

Alfabe
kratahtalfabe-crop.jpg

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
El yazısıyla yazı güzelleştimi anlamadım..ya bizim zamanımızda divit uçlu kalemlerle özene bözene yazardık..çok hoşuma giderdi..bakmaya kıyamazdım..şimdi kardeşimin defterine bakıyorum..çorba gibi bi yazı okuyamıyorum bile...Keşke eski sistem kalsaydı diyorum..El yazısını çok sevmeme rağmen..

Gizemli Cadi

Forum Gururu
El yazısıyla yazı güzelleştimi anlamadım..ya bizim zamanımızda divit uçlu kalemlerle özene bözene yazardık..çok hoşuma giderdi..bakmaya kıyamazdım..şimdi kardeşimin defterine bakıyorum..çorba gibi bi yazı okuyamıyorum bile...Keşke eski sistem kalsaydı diyorum..El yazısını çok sevmeme rağmen..

Bencede Kırmızım ama.;;).dünya standartlarına uymamız gerekiyor.muşşşşş:).Geçen sene bu zamanlar fellik fellik bu örnekleri arıyordum..En ilgincide o kadar zahmet çekip öğreniyorsun ama kitaplar düz yazı ilerdeki sınıflarda..Kısaca el yazisi yazıp düz yazı okuyorsun...Ne diyeyim bütün Anne =Babalarda öğrenmiş oluyor.;;).:) EL Yasızı olmasa bu sitede olmazdım herhalde..biraz sayesinde...o yüzden artık bende seviyorum...El yazısını:D

jeriko

Özel Üye
Özel üye
El yazısının tek faydası bence Egeyi foruma kazandırması.Bunun dışında bir yararı olduğunu sanmıyorum.:)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Aslında güzel bir beceri ama tüm öğrencilerde geçerli değil. Herkesin ilgi alanı ve yeteneği farklı. Eitim açısından bir kazanç olduğunu düşünmüyorum. Hele ki teknolojinin kalemle yazma devrini unutturmaya yüz tuttuğu bir dönemde çokta önemsemiyorum doğrusu. Kendimden örnek vereyeyim lise dönemi bitenen kadr o kadr güzel yazım vardı ki öğretmenlerim inanamazdı bu kadar güzel yazı yazılabileceğine :D Şimdi kendim bile okuyamıyorum yazdıklarımı :D Teknoloji maalesef el becerisi olayını bir kenara bırakmayı mecbur kılıyor.

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
yazıyı bence üniversite bozuyor..önceden bende yazıma hayranken şimdi zar zor okudugum bir yazım var..:):P sürekli yazmama rağmen..