• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Dünyanın çeşitli yerlerinden çay bahçeleri..

Apancene

Aktif
Bahçe, çeşitli çim türleri, yerörtücü bitkiler, çiçekler, çalılar, ağaççıklar, yaprak döken veya dökmeyen ağaçlar, süs bitkileri veya doğal bitki örtüsüyle oluşturulmuş, insanların doğa ve temel ihtiyaçlarını karşılayan, aile yapısına, isteklerine, kullanım alışkanlıklarına göre estetik tasarlanırken doğanın yapısının bozulmadan, ekolojik ölçütlerin göz önünde bulundurulduğu, bitkilerin birbirleriyle etkileşimlerinin incelendiği, ekosistemin devamlılığının sağlandığı, flora-fauna ilişkisinin göz önünde bulundurulmasının yanında birçok faktörü, yerel, bölgesel, ülkesel boyutlarda göz önüne alındığı yapı dışında kalan ve yakın çevresine ait açık alan mekanlardır.

3021iiu.jpg

n641uq.jpg

vhqpvq.jpg

2q8oy39.jpg

2r61ys5.jpg

2e0l843.jpg

fz4xw5.jpg

jeriko

Özel Üye
Özel üye
İkidir yanılıyorum.Bizim burada çay bahçesi denince çay içilen, sohbet edilen genelliklede bir kenarda çocukların oynaması için salıncak vs bulunan yer akla gelir.:)Teşekkürler bu güzel görüntüler için.

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
jeriko tek değilsin...bende oturup sohbet ettiğimiz..çay kahve ne varsa yiyip içtiğimiz yerleri bekliyordum..ama bu görüntülerde çok hoş..paylaşım için teşekkürler arkadaşım..

GöLGe

Üstat
Gerçekten tek değilsin Jeriko :D Ben de öyle düşünmüştüm ama çok daha güzel resimlerle karşılaştım,anladığımız çay bahçesi resimleri bu kadar hoşuma gitmezdi sanırım.Emeğine sağlık Apancene :)