• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

D. Günü Doğum günün kutlu olsun MERCİMEK :) :) :)

İLkİm*

MaviKuş ~
Özel üye
canım arkadaşım ,dostum,yawrucuumm :)
sevgi pıtırcığım :P
herşeyim bidenem :D
iyiki doğmuşsun, iyiki varsın ..
sen olmasan napardım sonra ben.... ay lav yu canummm :P :D

İYİKİ DOĞDUN :) NİCE MUTLU GÜZEL SENELERE :P :P :) :) :)
canımm bitanecik dostum benimm :P

(bunu saat 00:00 olduğunda yazıcaktım ama burda olamam diye şimdiden yazdım :) )

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Ne çok martta doğan varmış:)
Bende dahil :D
Doğum günün kutlu olsun mercimek. Sevdiklerinle beraber sağlıklı mutlu nice senelere

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Aman efeninm aman Mart'ta hakikaten çok doğum günü olan varmış :D Martın bilinmeyen bir tarihinde de ben doğmuşum :D

İyiki doğdun N2 (uzunca Naciye 2 :P) sevdiklerinle birlikte nice nice yılara diyorum... Herşey gönlünce olsun.

İLkİm*

MaviKuş ~
Özel üye
dayanamıyorum 3. kez bidha kutluyorum :D hatta bugün bi 5 olur bu sanırım :P
seni kocaman seviyorum canuum benim herşey gönlünce olur umarım hep mutlu olursun :) o gülen yüzün hiç somurtmaz inşallah :D:)
sevgi kelebeğim benim :P :P

MeRciMeK

V.I.P
V.I.P
Cankuşuuuuummmmm :P Dostluk tanımımmmm :) Çok teşekkür ediyorum tekrar herşey için :) kocamann kocaman öpüyorum bidee :P

Herkese teşekkür ederim tek tek tek :P Mart*ta doğanlar olarak seneye artık forumda kutlarız doğum günümüzü :P

Suskun ayrıca pasta çok güzel görünüyor ..Olsa hala yiyebilirim sanırım ..Sınırı aştım zaten :D

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Martta doğan biri olarak kendi doğum günüme odaklandığım için :D farketmemişim.
Neyse zararın neresinden dönersen kardır derler.
Sevdiklerinle birlikte nice nice hayırlı ömürler diliyorum.Doğum günün kutlu olsun.