• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

D. Günü Doğum günün kutlu olsun ablacım(arzum):)

Schweppes

Forum Tutkunu
Doğum günün kutlu olsun arzu abla:) iyiki doğdun iyiki varsın yeni yaşın sana istediğin tüm güzellikleri geitrsin;M=G

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Vay forumumuzun altın kalpli Kızı,demek bugün doğdun.O zaman iyiki doğdun, iyiki varsın.Seni tanıdığıma gerçekten sevindim.Arzum bütün ömrünce sağlık mutluluk ve başarı Seninle olsun.Allah daha nice yaşlara sevdiklerinle birlikte kavuşmayı nasip etsin.

merakettim

Homo Sapiens Sapiens
Özel üye
Doğumgünün kutlu olsun Arzum.Bu da benim hediyem:)
Bak herkes pastaya yazdırır,ben hediyeye yazdırdım adını;)

arzum

Forum Tutkunu
hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar.

iko; yaşlandım diye üzülmüyorum saçlarıma aklar da düşmüş olabilir ama insan hissettiği yaştatır o yüzden sorun yapmıyorum geri ye baktıgım da kötü şeylerde yaşamış olsamda her şeyden bir ders aldım ve hayata daha sıkı sarılan adımlarını sağlam basam kendinden amin bir arzuyla yeni bir yaşa yeni bir yıla adım attıgımı hissediyorum:)
Jeriko; Güzel düşüncelerin için tşk ederim hep birlikte inş.sağlıklı mutlu nice yıllar geçiririz:)

sorumsuz; canım kızım seni çok seviyorum iyiki seni tanıdım iyiki kızımsın bir an hatırlamıycaksın diye ödüm koptu:D
merakettim;hayattımda bu kadar güzel bir hediye almadım çok teşekkür ederim bu gün arkadaşımda pastamın üstüne zuzu yazdırmıştı oda çok hoşuma gitmişti seninkide harika:)
kızıl_mavi,ortim ve e_pack sizlerede çok tşk.ederim:=)