• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Galatasaray Cimbomluları kahreden kahkaha!

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Galatasaray'ın Hamburg'a elenmesini CNN Türk ekranlarında yorumlayan Ömer Çavuşoğlu, sevincincinden kahkahalar attı..
Dün gece "Cehennem" denen Ali Sami Yen'de cehennemi yaşayan Galatasaray'ın elenmesine üzülenlerin yanı sıra sevinenler de vardı.

Sevinenlerden biri de fanatik Fenerbahçeli yazar Ömer Çavuşyoğlu'ydu.. Reha Muhtar'ın konuğu olan Ömer Çavuşoğlu, sözleri ve kahkahalarıyla stüdyodakileri kırıp geçirirken, Galatasaray'ın elenişi üzerine gözyaşlarına boğulan Abdurrahim Albayrak'ı da adeta sinir küpüne çevirdi..

İnternetspor.com sitesinin haberine göre Galatasaray'ın, Adnan Polat'ın beceriksizliği yüzünden turu geçemediği savunan Ömer Çavuşoğlu, "Bence Adnan polat ve Bülent Korkmaz gitmeli.. Ben bunu söyleyince biliyorum ki benim dediğimin tersini yapacaklar ve gitmeyecekler, Bülent'i de göndermeyecekler.." dedi..

Reha Muhtar'ın, "Yani size göre Adnan Polat ve Bülent Korkmaz giderse Galatasaray başarılı mı olur?" sorusu üzerine Çavuşoğlu, "Kesinlikle öyle düşünüyorum. Onun için gitmesinler diyorum" dedi..

Çavuşoğlu bundan sonra adeta gülme krizine girdi. O anlar ekranlara bakın nasıl
yansıdı.

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Bir Fenerbahceli olarak Ömer Çavuşoğlunu ayıplıyorum.Rekabeti çirkinleştirmeye gerek yok.Ama maalesef her iki takımda da böyle yöneticiler böyle taraftarlar var.