• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Çiçekli Toka Yapımı

BeReNN

Alyam?
Özel üye
Bu sefer ben elbise ve saten kurdeleler düzenli kumaş kullanılmış.
Şu anda bir parça kare değildir ve daire.
p1100790_2.jpg

Yuvarlak kütük iki ekleyin:
p1100772.jpg

p1100773.jpg

Ve yine:
p1100774.jpg

Bir yandan dirsek seredinke kenar bükme alt konumda tutun:
p1100775.jpg

İşte katı petal saten bir örneğidir bulunuyor. Bu bırakabilirsiniz ve böylece, ancak ekleri ile yapabilirsiniz.Ve diğer tarafta. Lob tüm katmanları kapma altından bir iğne ile delme, ve çok uzun bırakın.
p1100776_1.jpg

p1100763_0.jpg

Küçük yatırımlar keskin yaprakları yapmak. Yarım kutusunda kat kumaş:
p1100767.jpg

Sonra tekrar:
p1100768_2.jpg

Ve yine:
p1100769.jpg

Daha sonra, fazla kesilmiş Petal zor kesilmelidir, daha düz olun. Opal kenar tuşuna basın. İki yaprakları yapmalısınız.
p1100770_1.jpg

Şimdi dikkatlice, iğne çıkarın girinti içine bizim küçük yaprakları yerleştirin çöktü değil çalışıyorum. Sonra tekrar, iğne, tüm sektörleri kapsayacak. Bu durumda Scorch doku nesypuchaya çünkü olmaz.

p1100777_0.jpg

BeReNN

Alyam?
Özel üye
p1100782.jpg

Bir düğüm bağlama, bir iş parçacığı geciktirmek. Kravat iyi iplik kesme ve yanlış tarafta gizlemek gerekir.
p1100783_0.jpg

Daha sonra karton daire almak ve herhangi bir standı üzerine yerleştirin. I) curds altında bebeğin bir kavanoz)) var.Yapıştırıcı iyi bir kısmının bir daire a'ya için. Ben kristal anı kullanın. Biz biraz ve tutkal çiçek tutkal kuruyuncaya kadar beklemek zorunda.
p1100787.jpg

Bu böyledir.
p1100788.jpg

Çiçek kadar renkli yeterli beri ortasında bir basit yapıyor: bir düğmeye yaprakları yapmak için kullanılan aynı kumaş uyuyor. Tutkal. Ben de bir an orta kleila.
p1100791.jpg

Şimdi bir lastik bant takmak zorunda. Bunu yapmak için, karton bir başka daire, bu şekilde önceki ve sıkı kumaş biraz daha fazla çap almak
p1100792.jpg

İşte yapmanız gerekenler:
p1100793.jpg

Sonra, bir çiçek ve bir daire silgi koymak ve iyi preslenmiş arasında tutkal sıkma daire. Kil pişman etmedi.

p1100796_0.jpg

Sakız farklı şekillerde monte edilebilir. Bazen iki daire muzdarip, ama hemen ben bitki çiçek kaplı bez daire. Sonra sadece kumaşa elastik dikmek, iyi tutar. Yapıştırılan sakız, bazen düşer. Bu yüzden ben de onu dikmek veya üstü gibi bir şekilde güçlenmesi.
kanzashi broş olarak kullanıldığında Sadece kalın yünlü kumaş parçası ile bir çiçek sopa veya keçe olabilir, özellikle iyi. Ve başka bir ipucu: Eğer bir broş yaparsanız, bir toka orta ve üst orta kendini değil ekleyin. Çiçek broş ağırlığı sarkma Çünkü.