Cep Telefonundan Yer Tespiti - Google Latitude

eddanurr

Üyecik
Merhaba werdiginiz bilgi cok harika. Ben bu programi tabletime indirdim fakat numaradan nasil bulacagimi anlamadim yani nasil kullanabilecegimi anlayamadim daha ayrintili bilgi werirseniz sewinirim simdiden tesekkurler.. :s

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Merhaba werdiginiz bilgi cok harika. Ben bu programi tabletime indirdim fakat numaradan nasil bulacagimi anlamadim yani nasil kullanabilecegimi anlayamadim daha ayrintili bilgi werirseniz sewinirim simdiden tesekkurler.. :s
Karşı tarafında bu sisteme dahil olması gerekiyor sanırım. Geçmişte denemiştim ama şu an nasıl çalıştığı konusunda pek yardımcı olamam. Yakın zamanda test etmeye çalışırım.

smoove

Üye
Yukarıda da bahsedildiği gibi gizlilik konusunda biraz taviz vermenize yol açabilir, mesela biriyle o sırada görüşmek istemiyorsunuz ancak yeriniz belli olduğu için masum beyaz yalanlarınızın kısıtlanabilir, ya da dediğiniz gibi kıskançlık krizine giren çiftlerin birbirini takip etmesini kolaylaştırır ama şu yönden bakarsanız da çok kullanışlı, çocuğunuz okulda mı ya da okul sonrası eve gidiş gelişlerini izleyebilirsiniz, siz iş yerindeyken.