Kapak Birbirinden Güzel Kapak Sözler, Kapak Sözler Arşivi..!

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
- Ucuz yollu bedenlerin kiralik dairelerinde dolasip durma gel de kalbimde bir oda vereyim sana!!

- Aramızda bir harfin lafı mı olur be sevgili?! Ha g'ittin ha it'tin...

- Kimseden akıl alacak kadar aptal değilim.Bana kalırsa sen akıl vermeden önce,geri kalanının sana yetip yetmeyecegini hesapla..!

- Kadehini kaldır sevgilim..!Varsa ŞEREFINE yoksa GIDIŞINE içelim..!

- Şeytanın kanatları yoktur; AMA topuklu ayakkabıları vardır :D

- Gökte ararken yerde bulduğum hiç olmadı ama yerde bulup göklere çıkarmışlığım çoktur..!

- Biliyorum her çocuk oyun oynamak ister ama YANLIŞ PARKTASIN

- Seveni arıyorum..''diyorsun .... Ama verene gidiyorsun ne ayak..??

- Daldan dala atlayarak doğru ilişki bulmaya çalışanlar; defalarca açılmaktan asidi kaçmış hiç kimseye tat vermezler. .

- Sen leyla gibi sevmesini bilseydin ben mecnunu kıskandırmasını da bilirdim....!

- Herkes Pinokyo gibi tahtadan insana dönüşme şansı bulamadı, kimileri hep odun kaldı.

- Makyajı Abartan kızLarın aLnına ' Beni Yıka ' yazaSım Var :D

- Hani bazen burnunu karıştırırsın, o çıkan pisliğin bir nüshası parmağında kalır ya; işte öyle kalbinde kalır eski sevgili. İğrenirsin.!
(Bu iğrenç :D)

- ‎'Kıyamet alameti yoktur'diyen Zekeriya BEYAZ'a ..Nihat HATIPOĞLU'ndan gelen jet cevap:
'Sen EN BÜYÜK ALAMETSIN.. :D :D

- 'Deprem anında' face'ye direk sallanıyoruz yazanların 'kıyamet' koptugunda -KOPTUK- yazması muhtemeldir :)

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
‎- "Biraz insan oL diyeceğim ama, senide zor durumda bırakmak istemiyorum."

- "ALdatan kişinin cinsiyeti ne oLursa oLsun, Medeni haLi şerefsizdir.."

- Kimseye "EYVALLAH"ım Yok..! Arkamdan SöyLenenlere Karnım Tok..! Bakıyorum da Piyasada Bazı Çekemeyen Çok..

‎-OğLunuzun içkisi, sigarası var mı?
+Var efendim.
-Tamam verdik kızı gittik.
Sizde para çoktur:))

- Neymiş kaLbi paRampaRçaa oLmuşmuş... Japon yapıştırıcısı kuLLaan o zaman ..

- Beddua bile etmiyorum çünkü; isabet etmez o 2 yüzlü suratına..!

- Sigara İçen Öğrenciden Hocaya Kapak :)
Ögretmen sigara içerken bir ögrenciyi yakalar. Hemen ögrencinin ailesine haber verir. Ailesi falan gelir. Ertesi gün ögrenci sınıfa çok üzgün gelir. Ögretmen onu görünce gülerek " Noldu çok mu kızdı baban sana" der.. Ögrenci ise üzgün şekilde :
Evet çok kızdı, o kadar para veriyom ala ala LARK mı alıyon lan eşşoleşşek dedi.

- Resim öğretmenimiz; "en sevdiğiniz hayvanları cizin" dedi.Bütün eski sevgililerimi sırayLa çizdim.

- Sana "seni seviyorum" dediğim kadar, Anneme "peki anneciğim" deseydim; Hazırdı cennetteki yerim.

- Her kızLa yatma hayaLi kuran erkek , Senin Kızın oLmayacak mı ?
yatmazsak nasıl olcak ?

- ‎Seni herkezden farklı tutan bir özelliğin varmı ?
Herkes'i doğru yazabiliyorum... :D

- Beyinsiz bir insan kaç yıl yaşar aşkım?
Bilmiyorum ki, kaç yaşındasın?

- Ayrıldıktan Sonra Hiç Özür Falan Dileme Benden..!
Beni Kaybettiğine Göre "öZüRLüSüN"DüR Zaten..!'

- ‎Aşkım nerdesin +Evdeyim aşkım sen ? -Bindiğin otobüsteyim. :D

- 2012 ' de Aşk gribi çıksın, adam gibi Sevmeyen ölsün =kop

- Hayatta silmek istediklerini qerçekten sil. Çünkü geri dönüşüm kutusunda bekletirsen sistemini yavaşlatır. :)

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Kim demiş en büyük nükleer silahlar İsrail'in elinde diye...Onlar daha ''TÜRK KADINININ'' çenesi ile tanışmamışlar :D

Muhasebe ve Aşk bana tek birsey öğretti " Gelir & Gider ";)

Eczacının "Yine bekLeriz" demesi beddua değiLde nedir? :D

Bir erkeğin en lezzetli yeri başının eti sanırım; zira bu kadar kadın yanılıyor olamaz...

Şimdiki insanların bazıları hormonlu meyvelere benziyor; dışları harika ama içleri bomboş..!!

Durumuna ''Balkonda gizlice sigara içmek'' yazan genç. Babasının durumu begenmesiyle balkondan atladı..

Bitanem reçetene YOL Чazιүοяυм ,, Ήeяqüη ΆLıяsıη...

Arabayla gezerken eski sevgilimi gördüm. Karşıdan karşıya geçiyordu. Durdum. Bir daha yol verdim

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Makyaj : Kadınların karıncalı görünümünü full HD yapma sanatıdir :D

‎- Aşkım uyudun mu?
- Hayır sen
- Uyudum da çaktırmıyorum

-Askım bana resmini werir msin?
+niye ki napıcan?
-Gazete de bi öküz resmi buldumda aranızdaki 7 farkı bulucam

Küpe takan, saç uzatan bir genç otobüse biner.
Yaşlı teyze;
-Kızım kenara geçer misin? der.
Genç;
+Teyzecim ben kız degilim. der.
Ve o anda teyze bombayı patlatır..
-Vah yavrum bu yaşta dul mu kaldın?

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Hep, İYİ Kİ VARSIN! dediklerime sesleniyormuşum. HAYATIMDA olmayanlar ÜZÜLÜYORMUŞ. Üzülmeyin;sizede seslenirim: İYİ Kİ YOKSUNUZ

Arkamdan tek kelime "unut"demişsin.. - Al benden de sana iki kelime " sende kimsin..."

Midyat'a PİRİNCE giderken evdeki BULGURDAN olmak; aşkın AÇGÖZLÜLERDEN aldığı bir İNTİKAMDIR. :)

"Aldatmayı beceremeyecek kadar kabiliyetsiz değil, tenezzül etmeyecek kadar "TOKUM!!"

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Eğer beni çekemiyorsan,
Adımı yaz, bir boşluk bırak
Sonrada o boşluktan,
Kendini AŞAĞIYA bırak :kik

yvBxq.jpg

K

Kayıtsız Üye

Ziyaretçi
Eskiden bir kızı 40 kişi ister 1 kişi alırdı o 1 kişide salaktı falan değil aslında onun cevabı :D
Bir kızı 40 kişi ister , 40 ıda alabilir yani bu kıza bağlı :D