• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Bir Gece Vakti Yüreğe Çarpanlar

~meLek~

GalataSaray'ım
Bir temiz sayfa daha açıyorum yine yeni umutlarla.

Kim tarafından kurgulandığını bilmediğim hayatıma şaşkınlıkla bakıyorum tekrar. Zihnimde bir bir biriktirdiğim güncelerimi topluyorum. Tarifi imkansız bazen korkunçBir Gece Vakti Yüreğe Çarpanlar bazense dost gölgelerimin çizik atışına bakıyorum ruhumda.

Hayat ne garip diyorum bir kez daha. Korkaklığımı malzeme yapıyorum kaçışlarıma. Sessiz bulduğum ilk kuytuya sığınıyorum yine. Hayatıma yeni giren gölgelere isimler takıyorBir Gece Vakti Yüreğe Çarpanlar yeni senaryolar yazıyorum her biri için. Yeni kişilikler bahşediyorum yüzlerini bile görmediğim oyuncularıma. Oyunlarını seyredipBir Gece Vakti Yüreğe Çarpanlar her oyunda kendimi başka bir yere oturtuyorum. Şarkılar söylüyorum kimselerin duymadığı. Ve beklemiyorum kimsenin hatırlamasını. Renk renk yalanlar besliyorum ömrümde. Onlara öyle iyi bakıyorum ki kutsal olsun serzenişlerim. Yalanlarım filizler verdiğinde pişmanlıklarımı büyütüyorum içimde. Kendime özel süslüyorum gözyaşlarımlaBir Gece Vakti Yüreğe Çarpanlar suluyorum onları bir bir. Evimin en güzel yerine koyuyorum ki kendimi kandırmam daha bir kolay olsun. Sevilmeye bile gücümün kalmadığı bir nokta bu. Birinin hayatı olabilme ihtimali bile korkuturken beni nasıl uzatayım ellerimi?

Alıntı