Bende İz Bırakan Sözler...

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Özenle sakladığınız bir sarı lira gibi ömrünüz;
Vakit gelip sandıktan çıkardığınızda,bir de bakıyorsunuz ki,tedavülden kalkmış.

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Kadınlar asla unutmaz diye bir şey yok.. Kadınlar unutmak zorunda kaldığı her şeyi unutabilir; ama neyi unuttuklarını asla unutmazlar..

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Hayat annemin çocukken bana anlattığı yorgan altı bir masal. Büyüdükçe anladım ki yalan konuşup annemi de kandırmışlar. Ben çözemezdim hayatı nedense zor gelirdi bana tüm sorular, beyaz boş bir sayfa bırakıp kaldım hayatın en zor sınavından.Şu aralarsa boğuluyorum kendi yarattığım okyanuslarımda. 3 musluk aynı anda 8 saatte bir havuzu... dolduruyorsa, iki insan bir kalbe kaç günde veda eder senin kitabında ??

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Yüreğinin ağzı delik olsa, cicili bicili bir kumbara gibi; atardık içine aşk bozukluklarını... Sanırım sen yine, ilk olarak beni harcardın...!

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Kürkçü mü olmak zordur; her gittiginde geri dönecek olan tilkiyi bekleyen... Tilki mi olmak zordur;her gidisinde aynı yere dönecek olan... Kürkçü mü daha karaktersizdir; her gelisinde tilkiyi affeden...yoksa tilki midir karaktersiz olan her gidisin sonunda ayni adrese dönecegini bile bile giden

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Doğru Yerde Yanlış Adam Olmadık Kardeş , Yanlış Yerde Doğru Adam Olduk Biz..! Bu Yüzden Hepsinden Yara Aldık Biz..!

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
bazen sadece gitmek istersin...sessizce...kimsesizce...tanıdık bir yüz istemezsin yanında,tanıdık bir ten dokunsun istemezsin tenine...sessizce adım atmak istersin kimsesizliğe...bazen sessizce aglamak istersin o bir başınalıgına oysa sen seçmişsindir yalnızlıgı ama yine de herşeye ragmen yine de gidersin...istemezsin kimseyi yanında...