Aşk filmleri

corelia

Katılımcı
İnsanın hayatında aşk yokken, aşk filmi izlemesi çok büyük bir işkence.

Bugün Çağan Irmaktan "ıssız adam" filmini izledim, tam bir aşk filmi. Özellikle benim gibi hayattaki en büyük tutkusu kitap ve edebiyat olan biri için, hayatının aşkıyla bir kütüphanede veya bir kitapçıda karşılaşmak gerçekleşmesini hayal ettiğim bir hayalken, filmde bu olay anlatılmış. Hele ki filmde kullanılan çok sevdiğim Michel Fugain'den "une belle historie" şarkısını ne zaman dinlesem, "aşkın bir dili olsaydı kesin fransızca olurdu" diye düşünürdüm hep.

Eğer aşık değilseniz ve olmak istiyorsanız bu filmi izlemenizi pek tavsiye etmem. Çünkü benim şuanda olduğum gibi birleşmesi için emek harcanması gereken 1000 parçalık bir puzzle'a dönersiniz.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Aşk yokken aşk filmi izlemeyin gibi bir sonuç çıkmış ama aşıkken izlemek ne kadar mantıklı ki :)))) Siz corelia'yı dinlemeyin arkadaşlar aşık değilseniz izleyin bu filmi ve sonra aşık olun :)

corelia

Katılımcı
buranın itiraf bölümü olduğunu sanıp hissettiklerimi yazmıştım ben ama yanıldım heralde sosyal mesaj içeren konuları açmam bir daha ;)

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Evet insanın aşık olasını depreştiren bir film, her ne kadar bol hayal kırıkları olsa da insanın içinden bişeyler bulabildiği, detaylarındaki incelik nedeniyle izlenesi bir film..