AÖF E-Öğrenme - Sınav sorularını indirme

Konusu 'Açıköğretim' forumundadır ve BeReNN tarafından 6 Eylül 2011 başlatılmıştır.

1. BeReNN

BeReNN Her şey Seninle Güzel (A)

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    4.580
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    E-Öğrenme soruları flash şeklinde vermektedir. Sitelerden flashları indirme programları mevcut bende bunlardan bir tanesini kullanıyorum ve resimli olarak sizlere anlatmaya çalışacağım inşallah.

Öncelikle Flash2xHunter Programını [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] indiriyoruz.

Programı Kurduktan Sonra Çalıştırıyoruz. Programın Üzerinde İnternet Tarayıcı mevcut. Flash İndirmek İstedğimiz Siteye Burdan Giriyoruz ve program o sayfada bulunan flashları hafızasına alıp indirmemize yarıyor.

Tarayıcıya yazılacak adres: [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

Buradan giriş yapıyoruz.

Sınav Sorularına Giriyoruz. Ben Rasgele bir sınav sorularını anlatacağım size...

Resimdeki gibi devam ediyoruz... İndireceğimiz sayfa açıldı. Şimdi indirme kısmına gelelim...

İşlemleri sırasıyla takip ediyoruz. Sol taraftan indireceğimiz sayfayı bulup sağ tıkla save as dioruz...

ve son olarak bu şekilde kaydediyoruz... İşte bu kadar umarım yararlı olmuşumdur.

Not: Bazen üst üste açtığımız linkler çıkmıyor indirme menusunde bu gibi durumlarda programı kapatıp açıp aynı işlemleri yapın mutlaka çıkacaktır. İyi Çalışmalar...

Alıntıdır. Hazırlayandan Allah (c.c) razı olsun...

Sayfayı Paylaş